Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ebből lecseszésen kívűl...

Ebből lecseszésen kívűl törénhet még rosszabb is?

Figyelt kérdés

Velem talán összesen 3x fordult elő, hogy elaludtam.Tegnap este elfelejtettem az ébresztőt beállítani és majdnem délben keltem fel.Anyát felhívtam és elmondtam neki őszintén, de ő azt mondta, hogy oké szia és letette a telefont.

Biztosan mérges rám, de félek hogy a lecseszésen kívűl fogok még kapni (gondolok itt pofonra vagy elvonásra)

Az a baj, hogy mostanában eléggé viszketett a bal szemem és tegnap este is nagyon sokat viszketet és félek hogy ebből nagy baj lesz...

Apa nagyon ki lenne bukva ha megtudná...


2018. márc. 19. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Mi köze van a szemed viszketésének az elalváshoz? Nyilván anyukád haragszik, de mindenki elalszik, velem ébresztővel is előfordult már. Nem egy szerencsés dolog, de ha felpofoz sem lesz jobb a helyzet.

Kaptál pofont máskor is, hogy ettől tartasz?

2018. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Saku14 ***** válasza:
100%
Menj el A haziorvoshoz es kerj igazolast is
2018. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Libers Pertz ***** válasza:
19%
Felelőtlen voltál, le fognak tolni, de ha normális körülmények uralkodnak nálatok, nem elmebetegek a szüleid akkor nem hinném, hogy első alkalommal bármilyen testi fenyítést fognak alkalmazni. Amennyiben visszaeső vagy úgy megint más a helyzet, mert akkor valószínűleg nem értesz a szép szóból.
2018. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Emiatt szerencsére nem.

Viszont korábban mikor volt már ilyen és szóltam anyának akkor leigazolta nekem és nem szólt apának...

2018. márc. 19. 13:51
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Hat a kerdezo a stem viszketegsegere, a sirasra utal.

Egy babona, de az ugy van, hogy jobb szemem sir, baal szemem meg nevet. Tehat ha a bal szem viszket, akkor orom fog erni. Kedves kerdezo forditva tudja.

Gondolhatod, hogy mar meg lett verve a kerdezo, majd kap az apjatol is, mikor megtudja.

2018. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Anyukádtól félsz? Vagy ha elmondja apukádnak, akkor apukádtól kapnál pofont??? Miért? Máskor is szoktál??

Most én hiába írom, hogy ezért nem pofoználak meg, és hogy bárkivel előfordulhat, hogy elalszik, nem csinálnék belőle nagy ügyet, ha ez nem rendszeres. Nem én vagyok az anyukád, apukád.

2018. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Liberz pertz

Szoval az OK, ha elalszik, de masodszora, vagyis mint kerdezo irta, ez a harmadik eset, most mar a pofonok, bantalmazasok johetnek. Felnott is aludt mar el.

2018. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Milyen családok ahol elalvásért pofozkodunk? Persze h elalszik a gyerek ilyen szar családban, ahol folyton gyomorgörcs van h milyen pitiáner szarért lesz pofon,verés, ebben nöttem fel,engem kukás sulis buszjegyért is összevert apám,tudom miről beszélek..
2018. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Én csak azt nem értem, mi a túrót csinál a diák vasárnap este-éjszaka, ha tudja, hogy másnap korán kell kelnie.

Mert ha este kilenckor elalszik, tutti hogy másnap nem délben ébred.

Engem apád helyében nem az bosszantana, hogy elaludtál, hanem az, hogy mit csináltál éjfélig, vagy hajnalig???

2018. márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
9: Semmit nem kell ahhoz csinálni. Ha időben lefekszik valaki, akkor is elfordulhat, hogy nem ébred fel magától, csak ébresztőre.
2018. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!