Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis, hogy a szuleim nem...

Normalis, hogy a szuleim nem engednek elkoltozni otthonrol?

Figyelt kérdés
20 eves srac vagyok, 8 honapja biztos munkahelyen melozok, a fizetesem netto osszege 150.000ft.
2018. márc. 20. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Hat koltozz, nem kell az engedelyuk :D
2018. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, viszont nem is kell az engedélyük. Felnőtt ember vagy, oda költözöl, ahova akarsz.
2018. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván 20 évesen kimondottan engedély nem kell, de ettől még félthetnek vagy gondolhatják úgy, hogy inkább ne költs albérletre ha otthon is tudsz lakni. Szülők, az a dolguk, hogy aggódjanak. Már ha erről van szó persze.
2018. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
És hogy akarsz te megélni 150 nettóból mikor az albérlet és a rezsi alsóhangon 120 ezer?
2018. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Barátnőd se lehet,mert az még gázabb.
2018. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Ha otthonmaradsz, akkor sem úgy van, hogy az összes pénzed az övéké!

Csak a rezsi rád eső részét kérhetik, a magánéletedbe nem szólhatnak bele.

2018. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Hát én nettó 137 ezert ft kapok pályakezdő logisztikusként

Az albi 60 a víz villany internet telefon 30

60+30=90 ezer

Marad 47 ezer ft

Erzsit kapok a cégnel havi 20ft

És az ebédemet is állja mivel van a cégnek üzemi konyha része arra külön kártyát kapok és azt ott is tudom levásárolni


Szóval amire költenem kell az a reggeli általában szenvics vagy valami 150 ft pékcucc

Vacsi gyümölcs a 20 ezer bözsi elég nekem nem eszek sokat és nem nem vagyok anorexiás mielőtt valaki kitalálja

155cm/58 kg


Járok edzőterembe havi 3500 ft

Szoktam szolizni neha

Mozizni bulizni

És félretett kis pénzem is van váratlan kiadásokra

2018. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha nincs párod, akkor mi értelme van különköltözni? Pláne 150-es fizetéssel. Egy nem lepusztult albérlet két ember bukszáját is megterheli, te meg egyedül próbálnád fenntartani.
2018. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
53%

Szerintem meg ha teheti, igenis költözzön. Kevesebb fizuból is megélnek máshol! És nem mindenhol 100+ az albérlet.


Nem ismerem a szüleidet, de pl az enyémek képtelenek voltak elfogadni, hogy felnőtt lettem és van magán szférám. Nekem minden pénzt megér az, hogy azt csinálok amit akarok, nem ordítozik senki ha épp nincs kedvem elmosogatni, nincs befoglalva órákra a fürdőszoba, nem akkor támad kedve porszívózni valakinek amikor alszok, akkor és azzal járok haza amikor és akivel akarok, és nem kell dugdosnom a dolgaimat, amibe más bele akarná ütni az orrát úgy hogy az amúgy magánügy.


Persze ez amúgy beállítottság kérdése. Ha amúgy önálló vagy, akkor nagyon jó dolog a külön élés. De ha még mindig anya mos rád és ágyaz be neked, akkor hamar vissza fogsz táncolni.

2018. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Pár nélkül is lehet költözni,nem kell társfüggőnek lenni, és csak azért lenni vkivel h hóvégén több maradjon a bukszában, az ilyen kapcsolatok a darab végtermékkel egyen értéküek számomra..
2018. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!