Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis, hogy a szuleim nem...

Normalis, hogy a szuleim nem engednek elkoltozni otthonrol?

Figyelt kérdés
20 eves srac vagyok, 8 honapja biztos munkahelyen melozok, a fizetesem netto osszege 150.000ft.
2018. márc. 20. 20:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

Olyan nincs, én 140-es fizuval léptem le 21 évesen.

Nehéz volt eleinte, bizony jopárszor meg kellett gondolnom, mit eszek ho végén,de még így is 100% megérte.

Sokkal boldogabb és kiegyensulyozottabb lettem, mint mig otthon éltem.

2018. márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
41%
Azt csinálsz, amit akarsz, szobabérléssel kihúzhatod, de tény, hogy havi 150 elég kevés, háromszor ennyit keresek nagyjából, ebből már lehet rendesen élni.
2018. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Persze most mindenki azzal jön hogy ennyiből nem lehet, ne költözzön de közben minden "vernek otthon, nem engednek el sehiva stb stb" hirtelen 1000 válasz jön hogy költözzön el, simán lehet kis albit szerezni bérminimumból csak rinyál, tök könnyű egyedül megélni.



Akkor most melyik az igaz, melyik kérdezőt parasztvakítják?

2018. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
#13: Talán egyiket sem, csak ki így látja, ki úgy. Van aki szerint 150 000- es keresettel semmire se lehet jutni a mai alberlet árak mellett, masok szerint meg igen.
2018. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%
Megakadályozni nem tudnak abban, hogy elköltözz, azt kell eldöntened, hogy érdemes-e.
2018. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!