Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek hogy esne, ha kiderülne...

Nektek hogy esne, ha kiderülne, hogy a gyereketek már több barátját/barátnőjét nem mutatta be nektek? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy égőnek tartana titeket?

2018. márc. 22. 16:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Ha velem él, akkor szedje a cókmókját, ha nem él velem, akkor ne nagyon jöjjön haza innentől kezdve. Bunkó.
2018. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem oknélkül esik meg,ha pl több éves kapcslatban is tiltjátok az normális érintkezést,lehet ez az indíték,igy nincs macera,sokan nem viszik haza a párjukat, mert nem akarnak állando problémát, mikor esküdtök, mikor jön a baba és társai.
2018. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

# 1


Te sem vagy normális, az fix.

2018. márc. 22. 16:27
 4/19 anonim ***** válasza:
99%

Barátom nem égőnek tartotta az édesanyját, hanem kicsit erősebb karakterű, szigorúbb nő, aki nehezen fogadta el a bátyja barátnőjét is.

Lehet nem akart magyarázkodni, felesleges körökbe menni, amíg nem fordul komolyabbra egy kapcsolat.

Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. :)

2018. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Minden párhetes-hónapos kapcsolatocskát ne is hordjon haza, felesleges. Majd akivel komolyra fordul, azt bőven elég bemutatni.
2018. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
Magamba szállnék,nem kicsit.
2018. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Sokan a sima barátaikat se viszik haza nem hogy a párkapcsolatot. :(
2018. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Én pl. azért nem mutattam be az aktuális barátnőmet anyámnak, mert nem éreztem komolynak. Fiatalon elég gyakran cserélgettem a lányokat, fél évnél nem volt hosszabb kapcsolatom, nem is akartam, így nem láttam szükségesnek, hogy bemutassam őket. Vagy találkoztak anyámékkal, vagy nem, de én biztos, hogy csak azért nem vittem haza, hogy bemutassam.
2018. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Egy időbe haza hozta..heti 1-2 csajt mindig megismertünk és elég hamar már nem volt őszinte a mosolyom. Így mondtam fiamnak,hogy abszolút nem örülök az átjáró háznak..hozza haza ha legalább 1 hónapig kibírja vele,de én már komolyan annyira nagyon sajnáltam 1-2 lányt :( csak úgy sugároztak a boldogságtól,nekem meg közbe az járt a fejembe,hogy a 2 nappal ezelőtti is ennyire örült és majd 3 nap múlva egy másik is ennyire fog.
2018. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
# 9 Ez undorító.
2018. márc. 22. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!