Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket elengednek a szüleitek...

Titeket elengednek a szüleitek esténként futni?

Figyelt kérdés

Nálam van ilyen távvezetéknek az út, egy földút 3-4 km kb. Itt szoktak futóversenyeket is rendezni.

Nem engedbek el, mert csak a bolondok futnak, meg akit kergetnek. Megkockáztatnám, hogy pszichológushoz is elcipelnek, de maximum jönnének vele, hogy szedjek nyugtatót.

Ez halál komoly, nekik a kutyasétáltatók is bolondok. De nem fogják fel, hogy van olyan kutya aminek kell a mozgás...


2018. márc. 22. 16:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
És hogyan tudnak megakadályozni? 18 évesen azt csinálsz, amit akarsz.
2018. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó ezt mond a szomszédban élő 31 éves nőnek akinek még kulcsa sincs..
2018. márc. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember örül, ha sportol valamit a gyereke és nem a tévé, vagy net előtt ül egész nap.
2018. márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, arra én is kiváncsi lennék, ha "bekiabálsz", hogy "elmentem futni" mi lesz? Utánad futnak és a hajadnál fogva hazahúznak? Megvernek? Kizárnak? Mert ha ennyire elvannak borulva, akkor tiplizz, amint lehetőség adódik.
2018. márc. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Most is az megy, hogy a szomszédék bolondok, mert ma 3-szor vitték, a gyereke is egyszer külön, a kutyát sétálni... Ez miért baj?????

Igen, volt már rá példa, hogy utánam jöttek, AUTÓVAl, és berángattak. Nem futni voltam, csak el akartam menni a barátnőmhöz este, mármint lány barát, nem úgy. Nem hittem el, de utánam jöttek.

Lehet itt nem lenne az, de hallgathatnám.

Kertvárosban lakunk, nagy veszély sincs.

2018. márc. 22. 19:12
 16/21 anonim ***** válasza:
96%
Hazarángattak egy sima barátnőzésből. Uram gyere le Párod se lehet? Ezek melett tuti megsavanyodsz.. Tiplizzél. Cimet se hagyj.
2018. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
47%

9-es, mondjuk a soroksári nő sem rettegett előre.

Utólag meg már mindegy volt:(

2018. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
72 igazad van,de 18 éves nőt ne rángasson be senki autoba mert elmegy a bartnőjéhez,nem 6 éves 18 ..
2018. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Metionin ***** válasza:
Nekem anyám szokta mondani hogy félt, ami valamilyen szinten érthető. Mióta a nem tudom hanyadik hullát találták az egyik kedvenc futóhelyemen, én is hanyagolom és inkább egy kiépített helyen futok. A te szüleiddel viszont nem ez a baj, mint ahogy a kérdésből először hittem. Ők azok a típusú emberek akik nálunk a faluban is élnek, ők is kiröhögik azt aki kutyát sétáltat vagy kocog, mert minek az. Az ilyeneket csak le kell szarni. Amikor még otthon laktam, anyámnak is szólogattak be hogy jaj láttam tegnap is futott a lányod, szerencsétlen, így is elég sovány, hova fogyasztja már magát...mert képtelenek felfogni hogy a futás nem csak fogyásra jó és nem csak az csinálja akinek semmi rendes dolga sincs (rendes dolog szerintük pl. ásni, kapálni, gyereket szülni). Nekik csak bólogass türelmesen aztán menj futni.
2018. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Fuss el előlük.
2018. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!