Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi esély lehet rá, hogy...

Mennyi esély lehet rá, hogy szüleim elengednek?

Figyelt kérdés
Barátom japán, másfél éve vagyunk együtt és ja családjával jövőhét hétvégén mennek 1 hétre Japánba és megkérdeztek engem is, hogy szeretnék-e jönni. Még sosem jártam ennyire messze és nem tudom, szüleimmel hogy tudnék erről beszélni.
2016. jan. 19. 15:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt, 17 éves vagyok
2016. jan. 19. 15:32
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
Tuti h nem fognak elengedni, v csak nehezen. Ki fizetne az utad? Baratod ismerik?
2016. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

Egy hetre nem latom be hogy miert ne engednenek, foleg ha ismerik a baratod.

Nyilvan nem art, ha fel vagy keszulve baj esetere (pl mi van ha pont ott es akkor osszevesztek, es kidob, van eleg penz lakni valahol?) tehat en mindenkepp annyi penzzel engednelek csak el hogy szukseg eseten egy hotelt tudj fizetni magadnak a visszautig, meg hogy enni inni tudj onerobol, de egyebkent elengednelek.

2016. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Plusz persze utasbiztositassal, foleg baleset esetere (ha mondjuk ottkint kitorod a labad es korhazba kerulsz, fizetik a rokon kiutazasat hozzad meg ilyenek).


Jo, lehet hogy veszmadar vagyok, de egy szulo folyton arra gondol hogy baj erheti az o kis csemetejet :)

2016. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
És a jegyedet a barátod szülei fizetik?
2016. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy az utazás felét kell csak kifizetnem és diákmunkából szerzet
2016. jan. 19. 15:41
 7/17 A kérdező kommentje:
szerzett pénzemből pedig tudok magamra költeni
2016. jan. 19. 15:42
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha egyébként sem szigorúak és nem gond kifizetni a repjegyed akkor látok rá esélyt, de én is biztosan aggódnék pedig igyekszem nagyon nyitott lenni.
2016. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Én laza szülőnek tartom magam, de egy egyhetes utazás Japánba nem így működik, hogy egy héttel előtte jelented be. Ennyi idő alatt nem lehet felkészülni, ki kell kérni a suliból, ráadásul a repülőjegy nem is olcsó.


Nem mondom, hogy soha, semmilyen körülmények között nem engednélek el akár Japánba, de nem így. A barátod szülei beszéljenek a szüleiddel, és találjatok egy másik időpontot, amire fel is lehet készülni.


Nem arról van szó, hogy leugrotok a Balcsihoz. Ez Japán.

2016. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
És milyen diákmunka fizet jövőhétig 100.000Ft-ot? Mert egy repülőjegy Japánba alsó hangon 200.000Ft.
2016. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!