Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám egy hét alatt elhasználja...

Apám egy hét alatt elhasználja mindig a Listerine szájvízemet, tusfürdőm. Nem győzök minden héten venni. Mi tévő legyek, ha megmondom neki még besértődne, meg az lenne hogy irigy vagyok?

Figyelt kérdés

2018. márc. 22. 18:39
1 2 3 4
 11/33 Metionin ***** válasza:
100%
Nálunk olyan volt, hogy vettem többször a barátomnak bőrápolási cuccokat, arctisztítót, bőrradírt, ilyesmit és amikor hazavitte, az anyja meg a húga elhasználták előle. Aztán elzárta a szobájában, pár napig duzzogtak de legalább megmaradt a cucc. El kell előle zárni.
2018. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne rakd ki oda, ahol megtalálja. Ha kérdezi, hogy miért nincs, mond meg, hogy nincs pénzed venni és pont.
2018. márc. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
28%

Párom ugyanilyen. Listerin neki egy hétig tart, nekem nem... nem fog megváltozni egyik sem

Én eldugom a saját Listerinem, én rendszeresen járok fogorvoshoz, ő már évek óta nem pedig kellene; és azt hiszi napi fél deci Listerin a megoldás. Ez csak egy példa. Most éppen kettő Listerin van, különböző színű, mivel valamelyest megértő így megegyeztünk, hogy mindenk a sajátját használja. De mi lesz egy hét múlva, amikor elfogy az övé...

A lényeg a lényeg, dugd el, ha rákérdezne akkor beszelj mellé ( drága, elfelejtettem hogy ott van)

De mellesleg az edesapud és ne legyél vele szívtelen

2018. márc. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
31%
Behalok: ma párkapcsolatok, családok, és dugdossák egymás elől a szájvizet, tusfürdőt
2018. márc. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
51%
Hat igen, ez röhejes. Anyósom nálunk lakik és a múltkor véletlenül kiderült, hogy az a kedvenc tusfurdoje, amit én is használok. Eszembe se jutott eldugni, inkább vettem neki belőle párat, es csináltam neki belőle egy ajándékcsomagot.
2018. márc. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó: jó tudni hogy vannak még normális gondolkodású emberek. Mert az nagyon nem normális hogy családon belül ilyen hülyeségeket elzárnak egymás elől, mert "csak az enyém"
2018. márc. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a szülőknél elő gyereknek érdemes ennyi "pénzügyi önállóságot" adni, hogy amit ő vett az övének kijelölt pénzből, azt nem használjuk el előle nagy ütemben. Ha a 16 éves gyerekem zsebpénze heti 1000 Ft, és ő ebből szájvizet kíván venni, én meg elhasználom, amit vett, az olyan, mintha a zsebpénzt loptam volna ki a táskájából.


Persze egy olyan otthon élő felnőttnél, akinek már rendes saját keresete van, más a helyzet. De ott is tisztább megkérni, hogy adott összeggel segítsen be a háztartásba, mint össze-vissza elhasználni, amit vesz.

2018. márc. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
39%
Sose jutna eszembe elzárni előle bármit is. A férjem anyja, ergo családtag. A gyerekem elől se zárom el az ilyen dolgokat... Nalunk egy szabály van, szóljanak, ha valami fogyóban van, hogy tudjak időben venni belőle.
2018. márc. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
36%

"Szerintem a szülőknél elő gyereknek érdemes ennyi "pénzügyi önállóságot" adni, hogy amit ő vett az övének kijelölt pénzből, azt nem használjuk el előle nagy ütemben. Ha a 16 éves gyerekem zsebpénze heti 1000 Ft, és ő ebből szájvizet kíván venni, én meg elhasználom, amit vett, az olyan, mintha a zsebpénzt loptam volna ki a táskájából. "


Mert egy tizenhat éves pont szájvízre költene...

2018. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
87%

" jó tudni hogy vannak még normális gondolkodású emberek. Mert az nagyon nem normális hogy családon belül ilyen hülyeségeket elzárnak egymás elől, mert "csak az enyém""


Normális gondolkodású ember felfogja, hogy nem használjuk el pofátlanul a másik dolgait. Nem mindenkinek van havi 5-7ezer forintja csak szájvízre. Én sem szólok, ha anyám vagy tesóm néha az én samponomat használja, vagy fújnak a parfümömből, de ők meg vannak olyan intelligensek, hogy nem fújkodják ki a fél üveget egyszerre.

Aki pazarolni akar, az pazarolja a saját cuccát.

2018. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!