Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szulokent ez a normalis...

Szulokent ez a normalis viselkedes? Majd en is viselkedjek igy a gyerekemmek?

Figyelt kérdés
Kimegyek a konyhaba reggelizni, szokas szerint bombol a radio, lejjebb teszem , es anyam elkezd uvoltozni, hogy tegyem vissza a radiot, mert nem hallja a horoszkopot. Utana leulok enni, es fuj nagyokat, hogy jaj, nem lehet takaritani, ha te itt vagy. Most komolyan ez normalis? A konyha nem azert van, hogy ott egyen az ember, meghal valaki, ha 10 perccel kesobb takarit ki? Es ott tartunk, hogy csak be kellett a szobamba jojjek reggelizni, mert annyira hangos a radio, hogy nem lehet letezni mellette, lejjebb tenni meg nem lehet.
2018. márc. 29. 08:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
És neked milyen hátrányod származott abból, hogy a szobádban reggeliztél..?
2018. márc. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen normális, hogy együtt lakó emberek nlha baromságokon balhéznak össze. Én is utálom a rádiót de ha az a baja, hogy nem tud tőlem takarítani, megmondtam volna, hogy eszem és utána kitakarítok én.
2018. márc. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem te is csinálsz olyasmiket, amivel meg te mész az ő agyára. Az normális?


Lazíts! Örülj, hogy szünet van.

2018. márc. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem, egyáltalán nem normális.

Ha a gyerekem kijön a konyhába örömmel kérdezem, mizújs?, hogy aludt?, csináljak reggelit?

Nem értem az ilyen idegbeteg szülőt, akinek fontosabb a f@s horoszkóp, mint a gyereke.

Tartson valami állatot, pl halat, az nem zavarog.

2018. márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
Te mar maskepp fogod csinalni. Te majd elolvasod, hogy fikaz a gyermeked a gyakorin es az lesz a mervado.
2018. márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
A világ nem arra való, hogy hozzád alkalmazkodjon, te is alkalmazkodhatsz a világhoz, pláne az idősebbekhez. Valószínűleg nem órákon át megy a horoszkóp, hanem maximum 1 percig, te is kibírod addig, amíg az hangos. Utána meg lehalkítjátok. Megbeszélve, nem helyette döntve. Az se normális, ha ő meg morog azért, mert te kimész 10 percre reggelizni, valamiért ő is frusztrált, talán egész életében az volt, de ilyenkor lehet neki emberi hangon válaszolni, hogy mindjárt elmegyek innen, csak megreggelizem. Kommunikáció, kölcsönös tisztelet. Mindkét oldalnak meg kell tanulnia, hiszen együtt éltek.
2018. márc. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

Hát kérdező... láthatod itt is mennyit ér egy kamasz gyerek.

Kommunikáció, meg tisztelet, meg türelem. Ja..

Szeretni kellene a sok idegbajosnak a gyerekét és akkor meglennének a fentiek kölcsönösen!

2018. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Az,hogy ilyen dolgok miatt üvöltöznek veled,nem normális és ha lehet,ezt ne add át!Ha csak nem akarod majd a gyerekedet elmarni magad mellől.
2018. márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Én azt nem értem, hogy minek kell ilyen kérdéseket feltenni? Nyilván nem normális, és nyilván nem kellene így viselkednie senkinek a gyerekével.
2018. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Alain Delon ***** válasza:
62%
Bizonyos körökben normális a horoszkóp hallgatása meg az is hogy a konyhában csak takarítani lehet, enni nem. De ezeket nem biztos, hogy szabadon engedném.
2018. márc. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!