Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért furcsa ez a szüleimnek?

Miért furcsa ez a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Dolgozó fiatal ember vagyok,23 éves leszek,van már egy autóm,de úgy érzem hogy kell még egy verda ki is néztem egy w123-as és egy w124-es mercedest,mert merciből ez a kettő a kedvencem.Elmondtam a szüleimnek,de azzal jönnek hogy felesleges,inkább barátnőt kéne keresnem.Szeretnék barátnőt is,de nekem ez a vágyam van a szükségletpiramis csúcsán,ha most össze jönnék valakivel ugyan úgy rosszul érezném magam,hogy amire igazán vágyok az nincs meg,2 autó volt a vágy listámon,abból a peugeot megvan,már csak a merci kell.
2018. márc. 30. 15:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem minimum. A minimum hogy a SAJÁT otthonodban dirigálj. Ne a szüleidében.
2018. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Milyen kamattól esel el?? Ha csak pár hétre kérnek kölcsön, azazalatt a bankban kapnál rá vagy tíz forintot, ha több szazezerrol van szó... erre fel akarod az udvarukat terhelni? Egyébként ha ennyire tudod, hogy panelban fogsz élni, menj el és nézz körül a panelek körül, hogy este 6kor mondjuk hány parkolóhely marad... te meg odaviszed a két autót, későn mondjuk lesz baratnod, aztán máris 3 autót kell valahol elhelyeznetek, gondolom akkor majd újra képbe kerülnek a szüleid..
2018. márc. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!