Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányom barátait a diplomaosztó...

Lányom barátait a diplomaosztóján ismertem meg, azelőtt a létezésükről se tudtunk?

Figyelt kérdés

Lányom egyetem miatt kollégista lett. Tehát 2 hetente jött haza. Most volt a diplomaosztója és szembesültem azzal, hogy nem ismerem a barátait. Semmit se tudok róluk még a létezésükről se. Jött oda hozzánk 3 fiú (ők nem is jártak egyetemre, innen-onnan ismerik a lányom), hogy a lányomnak szeretnének gratulálni. Hát meglepődtem. Főleg azon, hogy mindegyik sráccal eléggé szoros barátságot ápolt, mint utóbb kiderült.


Megértem, hogy a lányom nem avat bele mindenbe, de rosszulesett. Hideg zuhanyként ért, mert a lányommal mindig bensőséges volt a viszonyunk

Ti ezt hogyan kezelitek?



2018. ápr. 2. 20:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
98%
Van egy olyan érzésem hogy a kérdezőnek azzal van baja hogy férfiak ezek a barátok és többet akar bele magyarázni.
2018. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%
Van egy olyan érzésem hogy csak a kérdező hiszi hogy bensőséges ez a viszony.
2018. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
95%
Van egy olyan érzésem hogy okkal nem voltak bemutatva és említve ezek a baràtok.
2018. ápr. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
39%
Nem fog mindenkit hazavinni, akivel lefekszik, ebbe bele kell törődni, teljesen normális.
2018. ápr. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj de egy ilyen minden lében kanál, mindent tudni akaró anyukának mégis ki mondana el ilyen dolgokat? Térj észhez, én neked semmit nem mondanék el, felnőtt már nem sok közöd van az életéhez
2018. ápr. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%

"Jött oda hozzánk 3 fiú"

"mindegyik sráccal eléggé szoros barátságot ápolt, mint utóbb kiderült. "


Azért csak három, mert a többi fiúja nem ért rá...

2018. ápr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
30%

Az egyetemi és kollégiumi élet, az messze nem csak a tanulásról szól.

Ott mindennapos a bulizás, ivás, füvezés és a pasizás. Ha ezek mellett még le is tudott diplomázni -és nem valami kamuszakon-, akkor az is teljesült amiért eredetileg az egyetemre járt.

Az viszont jobban aggasztana, hogy milyen körökben mozgott, ahonnan összeszedte az említett -nem egyetemet végzett- pasijait "főleg, hogy mindegyik sráccal eléggé szoros barátságot ápolt"?!

Nagyon úgy tűnik, hogy volt egy kevésbé publikus élete és egy szűzies, amit a hazalátogatásai alkalmával eljátszott nektek.

2018. ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó, jól leírtad. A koleszosok között sok van amelyik kettős életet él. Én is ilyen voltam.

A támadó válaszokat nem értem. Szerintem természetes ha egy anyuka aggódik a lányáért, még akkor is, ha már felnőtt. Nekem se esne jól ha három link alak üdvözölné a lányomat, akikről soha említést se tett. Amúgy egy kicsit az egyetem átka is ez. Az ember elszigetelődik otthonról, könnyen rossz társaságba keveredik.

2018. ápr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
46%
már ne hari mami, de én sem kötöm az anyám orrára, hogy kivel lógok. mégis jó a kapcsolatunk... o.o
2018. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Tényleg semmi közöm a lányom életéhez, persze mondhatjuk igyis.

Viszont én nem arra vágytam h az összeset mutassa be vagy meséljen róluk.

Hanem arra, hogy legalább említés szinten tudjam h ő ki és jóban van a lányommal. Az zavart h a létezésükről se tudtam. Ha a diplomaosztó előtt mondta volna h "anya jön pár barátom XY stb" akkor az megint más lett volna.


Gondolj bele a szituációba, örömködsz a lányoddal mire megjelennek alakok, akikről te semmit se tudsz. Kínos volt nagyon

2018. ápr. 24. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!