Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányom barátait a diplomaosztó...

Lányom barátait a diplomaosztóján ismertem meg, azelőtt a létezésükről se tudtunk?

Figyelt kérdés

Lányom egyetem miatt kollégista lett. Tehát 2 hetente jött haza. Most volt a diplomaosztója és szembesültem azzal, hogy nem ismerem a barátait. Semmit se tudok róluk még a létezésükről se. Jött oda hozzánk 3 fiú (ők nem is jártak egyetemre, innen-onnan ismerik a lányom), hogy a lányomnak szeretnének gratulálni. Hát meglepődtem. Főleg azon, hogy mindegyik sráccal eléggé szoros barátságot ápolt, mint utóbb kiderült.


Megértem, hogy a lányom nem avat bele mindenbe, de rosszulesett. Hideg zuhanyként ért, mert a lányommal mindig bensőséges volt a viszonyunk

Ti ezt hogyan kezelitek?



2018. ápr. 2. 20:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem kell tudnod semmiről,igy van,én se avatom be a szüleimet semmi magándologba,tiniként se tettem,és harminc felett se teszem,mert nem rájuk tartozik. Jo h nem ha ránéz vkire már hivjon is fel,okkal nem avat be.
2018. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!