Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek-e a 15 éves...

Megengednétek-e a 15 éves lányotoknak, hogy kamu fütágítót hordjon?

Figyelt kérdés
Azért nem akar fültágítót, mert úgy gondolja, hogy a jövőben tuti megunná, de viszont tetszik neki. (Arra a csigaszerű izére gondolok)
2018. ápr. 2. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

igen

Undorito lanyon, akar mu akar igazi

Mondom ezt ugy hogy 17 eves lany vagyok, voltak piercingjeim mar 15 evesen is, meg az orromban is, de kivetettem oket

Azota is szegyenkezve nezem vissza azokat a kepeket magamrol

Akar kamu akar igazi, rohogve fog ra visszatekinteni par ev mulva, es erre magatol jon majd ra, anelkul hogy te barmit is szoltal volna neki. Ezt viszont mondd el neki

2018. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ha nem engeded neki, akkor nem is fogja feltenni amikor nem látod?

Arra nem mernék fogadni, mert nem ismerem a lányod, de ha tiltod, akkor el tudom képzelni hogy majd amikor 18 lesz, igazit tetet be, ha nagyon akaratos. Így meg lehet hogy fél év múlva ráun, és később nem csinál hülyeséget.


Egyébként még pasinak is gáz szerintem, de ez csak egy vélemény.

2018. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
A kamu fültágítóval semmi bajom. Az igazival meg csak annyi, hogy ha azt megunja, akkor X év múlva nem lehet visszacsinálni és nagyon bánni fogja.
2018. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
persze, gyakorlatilag egy fülbevaló
2018. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Hát én most meggugliztam, mert nem tudtam, milyen az, és igen, engedném, ez tényleg csak egy sima fülbevaló, semmi gáz nincs vele.
2018. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A csigás poénos :) Miért ne?

Nyilván van, akinek nem tetszik, de ez mindenre igaz a világon, azt hiszem.


Még ha szerintem objektíven is ronda lenne (de nem sokkolóan, csak ronda vagy nevetséges), akkor is azt moindanám, hogy tisztelem ama szabadságot, hogy az ember 15, 25 vagy 65 évesen csináljon teljesen ártalmatlan hülyeségeket. Főleg 15 évesen, az annak a kornak tűnik, amikor próbálkozik az ember az önkifejezéssel, viszont még nem feltétlenül tudja, mit akar és mi áll jól neki.

2018. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is van 33 éves létemre. Pont ugyanezért. Tetszik, de nem akarok maradandó nyomot.
2018. ápr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem 7 éve van fultagitom, 2 is.

Ha nem megy az ember 10mm fölé, szépen össze tud azért húzódni.


A kamu fülest viszont nagyon gáz dolognak tartom. Nem azért nem engedném mert nem néz ki jól, hanem mert egy idióta baromság.. Mint a mágneses piercing kB.

2018. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Kamut természetesen. Ha csak kamu meg se kell kérdezni, olyan mintha egy másik fülbevalót venne.


Igazival már bajom lenne.

Bár nagyon konzervatív vagyok ilyen téren és egyik se tetszik, de ha szeretné akkor számomra minden olyan dolog okés ami egyszerűen visszacsinálható és nem hagy maradandó nyomot. Hajfestés, kis piercing, fülbevaló és akár még raszta is. De tetoválást és bármilyen tágítást nem támogatom. Nem tudjuk hogy alakul az élet, mikor esik el bármilyen lehetőségtől miatta, vagy csak unja meg.

A mai világban pont annyira elfogadottak és gyakoriak az ilyen dolgok hogy ne legyen nagy szám ha valakinek tetoválása és/vagy fűltágítója van, de pont annyira nem elfogadott hogy a komolyabb helyeken a munkáltatókat még mindig érdekli. A megjelenésünk is egy ezköz. A bicskádról se töröd le azokat a részeket amik pont most nem kellenek. A lehetőségeid se akarod így bekorlátozni.

2018. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
én egy csigaszerű játékizét adnék neki :)
2018. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!