Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16,5 eves lanyotoknak megenged...

16,5 eves lanyotoknak megengednetek hogy pothaja legyen?

Figyelt kérdés

Tortent egy szokites, ami miatt borzalmas lett a hajam. Jo tanulsag volt, azota soha tobbet nem kezdtem hozza egyedul ilyenekhez, inkabb fodrasz.

A lenyeg, hogy eltelt azota fel ev, de nem jobb a helyzet. A hajam borzalmas, nagyon ritka, es a vallamig er. Ezt nem csak bekepzelem, mondtak mar :(

Fodrasz sem tudott sokat kezdeni vele, nem engedtem neki, hogy a vallamnal rovidebbre erjen.

Van osszesporolt penzem, es abbol pothajat szeretnek rakatni magamnak, hogy ne ugy nezzek ki, mint egy tepett csoves.

A penz nem diakmunkabol van, hanem szulinap meg ilyenek utan raktam felre folyton, es eleg lenne hogy tudjam kezeltetni a pothajam meg a kesobbiekben is.

Nagyon sokat sirtam mar miatta, es mindent megadnek, hogy ujra szep hajam legyen...

Megengednetek a lanyotoknak a pothajat ebben az esetben?

Vagy ugy hogy elmegy egy honapot diakmunkazni es abbol a penzbol?


2018. márc. 19. 14:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
60%

Nem. Hülyeség, felesleges. Csúnya. Akárhogy van megcsinálva, mindig látszik, hogy nem igazi. És sokszor még ront is a haj állapotán.

Nekem sem tett jót a szőkítés. Levágattam és visszanőtt.

Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni, nem kötelező folyton hosszú hajjal lenni.

2018. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Barátnőm kislánya kopasz,neki teljesen ugy van rávarrva,de az más,nekem volt és nem szerettem,nem birtam vele,Anyám segitett,v férjem,nem jo,macerás. Bár azt állitják h nőveszti a saját hajat,nálam nem jött be,és viszkett a fejböröm mert szintetikus volt.
2018. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
61%

Nem.


Felesleges és csúnya, ráadásul totál mű hatást kelt és könnyen kiszúrható.

2018. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Én daganat miatti hajhullás miatt használtam,de nem jött be.
2018. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%
Ez csak haj, visszanő. Amíg nem engeded levágatni teljesen a sérült részt, addig nem is fog úgy nőni, ahogy kéne. Bízd a fodrászra, vágass annyit, amennyi mindenképpen kell és kérdezd meg, hogyan ápolhatnád még jobban, hogy támogasd a növekedését. Azt a félretett pénzt inkább az ápolásba fektesd, semmint a kamu hajra. Hidd el, hamar visszanő, szép és egészséges lesz.
2018. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2018. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
73%
Nekem volt sapkás parokám is. Na az aztán még rosszabb,befülled, viszket.. Ne csináld,inkább gyüjts hajhosszabitásrsa de nem műhajból.
2018. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Meg johetnek a valaszok, mindenkinek megy a zold :)
2018. márc. 19. 14:44
 9/32 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ezt meg lehet engedni, de előtte kell beszélni egy fodrásszal, hogy mit gondol, mit tud ajánlani, van-e esetleg másik lehetőség stb., hogy tényleg a lehető legjobbat hozzuk ki a helyzetből. Szerintem a póthaj az alapvetően nem egy ördögtől való dolog, nekem nem volt sohasem, így személyes tapasztalatom nincsen, viszont egy barátnőmnek van és ő nagyon szereti. Nagyon könnyű leírni, hogy vágd le és akkor rendbe jön...ha valakinek jól áll a rövid haj, akkor az nagyon szuper, míg ellenkező esetben szeritnem szörnyű dolog. Egy időben nekem is eléggé tönkrement a hajam és egy elég nagy részt kellett levágni belőle. Húztam, halasztottam, mert nagyon nem akartam és végül levágattam, mert muszáj volt, de bele voltam betegedve...konkrétan bőgtem, teljesen ki voltam készülve miatta és akkor nyugodtam meg, amikor már visszanőtt az eredeti hosszára. Rövid hajjal undorítóan, rondán néztem ki, az egyszerűen nem is én voltam, nem éreztem magaménak...fú, még visszagondolni is borzasztó. Úgyhogy én ilyen szempontból megértem a kérdezőt.
2018. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
25%

Nem,ha mert már 16 évesen póthajat akar,akkor ott bizony komoly gondok vanna,főleg önbizalomhiány,testképzavar,és ez csak rosszabb lesz a késöbbiekben. Sajnos ez nevelés kérdése. De majd ilyen lányok akarnak majd tetoválást,műmelleket,aztán 30 évesen olyan lesz mint aki 60!

De persze csinálja,ha ennyi esze van, még 1 hülyével több vagy kevesebb már mindegy a mai világban.

2018. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!