Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednetek gyereketeknek,...

Megengednetek gyereketeknek, hogy ne vegyen reszt a tablofotozason, szalagavaton azert, mert utalja az osztalyat?

Figyelt kérdés

Utalom oket, semmi emleket nem akarok veluk. Mindenki mindenkit (meg a legjobb baratok is) kibeszel, de suliban meg megy a jopofizas. 1-2 gyerek olyan eszmeletlen bunko, hogy senkinek sem hianyoznak, ha betegek.

Egyszeruen mar en is csak megjatszom, hogy kedvelem oket, szivem melyen azt varom hogy meglegyen a ballagas es letorolhessem sorba oket facebookrol, snapchatrol, stb.

Nincs kulonosebb kikozosites az osztalyban, de nem erzem, hogy a mi osztalyunk egy jo pelda a megbizhato, osszetarto csapatra, ha ertitek.

Megengednetek ebben az esetben gyereketeknek, hogy ne vegyen teszt a tablofotozason es a szalagavaton?


2018. jan. 15. 02:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%

Nem igazán érdekelne. Ha neki úgy jobb, akkor nekem sem probléma. Annyival is kevesebb. :)

Persze neki kell majd kibírnia a sok kérdést és fapofával hazudni a miértekre. Ha eddig nem volt annyira bátor, hogy a szemükbe mondja a problémáját ezután sem lesz az.


"Fiam/Lányom egy gyáva szar vagy"

2018. jan. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%

Én megengedném.


Egyértelmű, hogy nem mondja a szemükbe, felesleges generálni a feszültséget értelmetlenül. Semmi jó nem sülne ki belőle...

2018. jan. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk kötelező volt mindkettő. Amúgy meg nem tudom most hogy van, de nálunk anno a tabló fotózás egyéni képeket jelentett, nem volt csoportkep, úgyhogy nem igazán értem mi a probléma azzal, ha lesz rólad pár profi kép. A szalagavatot anno is baromságnak tartottam, de menni kellett és nem haltam bele. Te se fogsz, de ha annyira nem akarsz, akkor majd aznap beteget jelentesz, anyad meg leigazolja
2018. jan. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk is kötelező volt. De Én ellógtam a vacsoráról. Néhány tanárom le is húzta a jegyemet emiatt. A mi osztályunk dettó ilyen volt. Vannak osztálytalálkozók, de Én nem járok. Sőt, a volt osztályfőnököm kitalálta, hogy évente legyen. A facebookon szoktam látni őket. Megy a jópofizás, közben meg utálják, kibeszélik egymást. Egyébként ha már nagykorú vagy, nem tudom, miért érdekel a szüleid véleménye. Főleg miért tetted fel a kérdést? Tégy úgy, ahogy jónak látod.
2018. jan. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

természetesen megengedném


fel sem merülne, hogy nekem ebbe bele kéne szólni

2018. jan. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%

Nem. Én is utáltam az osztályomat és az iskolámat, a szalagavatón nem táncoltam és a banketten sem vettem részt, de tablófotóm volt. Már csak azért is, hogy legyen utána egy széria mérsékelten rossz fotóm önéletrajzba meg ide-oda.


18-19 évesen már fel kell nőni, és durcizás helyett felnőttként kéne viselkedni.

2018. jan. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%

Én sem engedném meg.

Én is gyülőltem az osztályomat, bántottak szavakkal és tettekkel is. A tabló fotó nem miattuk, értük készül. Adhatsz belőle a családodnak akiket remélem nem utálsz. Ha kibírtál velük éveket akkor abba a plusz félórába nem halsz bele amíg lefényképeznek. Egyébként meg ha a családod nem igényli a képeket akkor hagydd ki. Engem anyám elevenen nyúzott volna meg ha nem kap mindegyik méretből minimum egy képet.

2018. jan. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy meg te pont ugyanolyan vagy mint ők, nem értem mi a problémád.
2018. jan. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
A tablófotózást szerintem ki lehet bírni, a családod biztos szeretne rólad néhány képet. A szalagavatóra nem kötelező elmenned, ha nem akarsz, de ilyen alapon a többiek is megtehetnék ezt, ha ennyire rossz osztály vagytok.
2018. jan. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

Ha nagyon indokolt, pl. bántja az osztálya, akkor természetesen igen. Nem akarnám, hogy még azon az estén is össze legyen zárva velük.


A tablófotózásra viszont elmennék, mert az nem az osztályért készül.


22/N

2018. jan. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!