Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet ilyenkor szünetben...

Mit lehet ilyenkor szünetben csinálni 7-10 éves gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Elvált apuka vagyok, és egyedül vagyok a gyerekekkel. Szabadtéri ötleteim vannak, de mégsem lehet egész nap kint lógni. Mit szoktatok otthon csinálni? Vagy ha jól elvannak egymással, hagyni kell őket magukban játszani? A gyerekek anyja egyszemélyes óvoda, egész nap foglalkoztatja őket valamivel.

2018. ápr. 3. 11:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Sportoljatok együtt valamit. Az olyan apás program és az új iskolai hét előtt egészséges is. Lehet kocogás, foci, kosárlabda, biciklizés (ha van bringa), úszás/pancsolás ha van a közelben gyerekmedencés uszoda (mi tegnapelőtt voltunk). Ha van kert vagy erkély, lehet egy kis kertészkedés, pl. kiültethető benti növények kiültetése. Este közös vacsorakészítés.
2018. ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Előző voltam: ha már a kinti programot kimerítettétek, otthon is lehet sportolni, tornászni, akár táncolni egyet.
2018. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

Ha most 7-10 évesek, akkor eddig mit csináltál velük? Eddig nem játszottatok közösen, nincsenek közös, kialakult szokásaitok?

Ha nem az apjuk lennél, hanem hirtelen felbukkannak rokon gyerekek, akikkel foglalkoznod kell, akkor érteném a kérdést. Vagy ha most találkozol először a gyerekeiddel, akkor is, de így?!

Bocsánat, ha nem a kérdésre válaszoltam, de azt előttem már megválaszolták. Egyébként a gyerekeket sem haszontalan megkérdezni, ők mit szeretnének. Ha valós a kérdés, akkor ismerd meg őket, és őket kérdezgesd, ne random embereket.

2018. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

De, eddig is játszottam velük, csak gondoltam ötleteket gyűjtök.


Egyébként nagyon kevés apa játszik a gyerekeivel valójában.

2018. ápr. 3. 20:52
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, az 5. és 14. vélaszodból egyaránt kiderült, hogy csak ötleteket gyűjtesz.

Ötleteid vannak, talán hozzákezdhetnél játszani is velük.

2018. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%

"Egyébként nagyon kevés apa játszik a gyerekeivel valójában."


Azért tapsviharra ne számíts, amiért hajlandó vagy foglalkozni a saját gyerekeiddel.

2018. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem számítok tapsviharra, csak kicsit igyekszem helyretenni a gyakoris megmondókommandót.
2018. ápr. 4. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!