Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zavarja anyukámat hogy...

Miért zavarja anyukámat hogy dolgozni szeretnék?

Figyelt kérdés

diákmunkára szeretnék menni,mert nyáron szeretnék nyaralni menni,és arra gyűjtenék. De anyukám azt mondta inkább kifizeti,miért lehet ez?

17 éves vagyok


2018. ápr. 4. 07:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Mert még kímélni akar a munka világától.
2018. ápr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Dolgozhatsz még eleget.
2018. ápr. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Egyetemen után a következő 40 évet munkával fogod tölteni, ha nem vagytok rászorulva, tényleg ráérsz vele.
2018. ápr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Szép dolog, hogy dolgozni szeretnél, semmi bajod nem lenne, ha kipróbálnád. Ugyanakkor valószínűleg az utolsó gondtalan nyarad lehet a mostani, amikor semmi gondod, bajod nincs. Persze ezt is csak akkor értékeli igazán az ember, amikor már csak emlékeiben él a nyári szünet fogalma.

Egyébként pedig kérdezd meg anyukádat, miért mondta ezt. Majd ő elmondja, hiszen jobban ismeri a helyzeteteket meg téged is.

2018. ápr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Utazni kellene a munkahelyig?
2018. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem "csak" jófej akart lenni. Az én anyukám is ilyen (hála az égnek), ennek ellenére voltam nyaranta dolgozni, de imádtam (állatkert), nem is a pénzért csináltam. Jól esett a saját pénzemet költeni utána.


Ha dolgozni szeretnél, én felajánlanék neki olyat, hogy 1) mégis te fizeted, mert úgy jobban esne neked is, 2) kifizeti, te dolgozol, és azt a pénzt félrerakod vagy ilyesmi. De az is opció, hogy simán csak élvezed a nyarat :)

2018. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem akarja, hogy a tanulás rovására menjen a munka.
2018. ápr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

7/7 nyáron mégis mit kellene tanulnia??

az en lanyomis menni szeretne, 15 éves, szülői engedélyel mehet.

2018. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy értettem, amit írt, hogy most akar diákmunkára menni, hogy nyáron el tudjon menni nyaralni. De lehet, hogy én értettem félre...
2018. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Azért nem akarja, hogy dolgozz, mert így a fejedhez vághatja majd, hogy otthon b..od a fajtád és nem csinálsz semmit sem.
2018. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!