Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan engeszteljem ki anyukám...

Hogyan engeszteljem ki anyukámat miután szemrehányást tettem rá?

Figyelt kérdés
Az volt, hogy mondta hogy behozza a suliba az igazolásom. Nem hozta, én meg amint hazaértem, mondtam neki hogy koszi hogy behoztad. Mondta, hogy tőlem csak az elvárás megy felé. Teljesen megértem. Hülye voltam. Kérlek válaszoljatok. SOS!
2018. márc. 6. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Egyszerűen mondd megg neki, hogy sajnálod, hogy letámadtad, elgondolkodtál azon amit mondott, megbántad, megpróbálsz ezen változtatni, és kérj szépen bocsánatot :)
2018. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen kaliberű dologért simán egy "ne haragudj anya, ideges voltam, nem akartalak megbántani", nem kell túlkombinálni
2018. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Hat szerintem ezen meg pont nem kene annyira kiakadni:D
2018. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Minek kérsz elnézést. Nem kéne igérgetni.. Enyém se tartotta meg soha,és ő is ezzel szöveggel jött és a lelkiismeret furdalás keltéssel.. Érdekes én megtartom amit igérek a gyerekemnek elvárás hangoztatás nélkül.
2018. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Tőled mit kért az anyukád amit elfelejtettél? A válasza nekem azt mondja,hogy többször szólt neked valamiért,de azt meg sem hallottad.
2018. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Kerj bocsanatot tole es toltsetek egyutt egy csajos delutant ;)
2018. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Öööö...nem egészen értem. Miért is kellene bocsánatot kérned? Ha jól látom, 1. Nem mondtál neki semmi csúnyát (pedig megérdemelte volna), 2. ő b...szott át téged és még te kérjél bocsánatot? Ha ekkora sértődékeny varangyosbéka az anyád, akkor miért is ígérte meg, hogy beviszi? Direkt szivatott meg? Hát tudod ki kérne bocsánatot...Az én anyám sosem cseszett volna így ki velem, az biztos.
2018. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Mi a ló...nak kéne bocsánatot kérned? Ne hidd már el, hogy az alárendeltje vagy, ő meg az uralkodód, és köteles vagy a kezét csókolgatni, miközben ő fenékbe rúg? Kics..ett veled, nem tartotta be az ígéretét, és felnőtt létére olyan éretlen, hogy képtelen volt kiejteni a száján azt, hogy bocsánatot kérek. Nem te, ő! Szerinted nincs jogod megjegyzést tenni arra, hogy nem tartotta be az ígéretét? De van. Az lett volna a furcsa, ha egy szót se szólsz. Egyáltalán nem voltál illetlenül bántó, de saját magadért ki kell állnod!
2018. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

8: Azért, mert akik szeretik egymást, nem szeretik a másikat megbántani. Akkor sem, ha jogos a sérelmük.


Kérdező: szerintem mondd meg anyukádnak, hogy sajnálod, hogy nem megfelelő stílusban szóltál hozzá, amikor hazaértél, csak ideges voltál, mert számítottál az igazolásra.

De egyébként igazad van. Minek ígérte meg, ha nem vitte be?

2018. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem a gyerek bántotta meg az anyját, hanem az anyja a gyereket! Nehogy már a sértett fél kérjen bocsánatot csak azért, mert gyerek!
2018. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!