Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy édesapám...

Mit tegyek, hogy édesapám végre feldolgozza, hogy nem vagyok már kisgyerek?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, egyetemet végeztem, dolgozom, de még otthon élek. Gyűjtögetek a jövőmre. Párommal nemrég jöttünk össze, de már előtte ismertük egymást, nagyon sokat beszélgettünk. Mivel nem élünk olyan közel egymáshoz, ezért csak hétvégén tudunk találkozni, egyszer ő jön, egyszer én megyek, és szerintem ezzel nincs is akkora gond.


De apukám már mondogatja, hogy minek találkozni minden hétvégén, mekkora hülyeség ez, miért nem csak ő jön, minek futok utána.


Tudni kell, hogy apukám nevelt fel a nagyszüleim segítségével, és már mondogatta, hogy ő nem kész arra, hogy elengedjen, de könyörgöm, szeretném végre a saját életemet élni, nem pedig itt megöregedni egyedül.


2018. ápr. 4. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem végleges megoldást majd a költözés fog hozni, addig is sok kommunikáció...
2018. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Más ha teheti minden nap találkozik. Vagy legalább többször egy héten. Szóval hogy alakulhatna ki köztetek valami komoly ha még hétvégén sem találkoznátok? Szerintem mikor ezeket mondogatja ilyenkor mond azt neki hogy szokjon hozzá mert előbb utóbb elköltözöl. Ez az élet rendje stb... te ezeket sulykold belé. Hátha segít.
2018. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Gyűjtögetés helyett költözz el...


Apád SOHA nem fog felnőttként kezelni, míg otthon élsz, főleg, ogy "nem kész rá, hogy elengedjen".


21 évesen léptem le, mert totál kislányként kezelt minden családtagom.

Azóta tekintenek önálló, felnőttnek, mióta elköltöztem, addig én voltam a szerencsétlen, aki semmire nem viszi majd, stb.

2018. ápr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!