Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdemes lenne ezt most közölni?

Érdemes lenne ezt most közölni?

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy szüleim már egy ideje tudják, hogy meleg vagyok és nagyon nehezen fogadták. Sokszor érzékeltetik velem, hogy egyáltalán nem örülnek neki. Nemrég összejöttem egy fiúval, és pont az előző okból kifolyólag nem vagyok benne biztos, hogy ez még kéne nekik, de előbb-utóbb úgyis rájönnének és lehet még jobban eltávolodnának tőlem. Nemrég lettem 17, szóval ez az elköltözés dolog nehezen jönne össze.
2018. ápr. 5. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Ne nehezítsd meg az életed. Majd ha már van hova menned (egyetemi koli, külön költözés) ráér szólnod.. hagyd őket, hadd emésztgessék a dolgot. Ha nagyon elszeretnéd mondani, akkor pedig azzal a szülőddel kezd, amelyik megértőbb, vagy szerinted lazábban kezeli
2018. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem kell ezt a tényt közölni, csak só a sebre.
2018. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem túl jól fogadták, én is azt tanácsolom, hogy nem kell nekik szólni a kapcsolataidról. Ne beszélj a melegségről előttük, csinálj úgy mintha nem lenne senkid. Ettől függetlenül persze lehet barátod. Egy évet kilehet bírni. Ha majd elköltözöl meg már azt csinálsz amit akarsz. Akkor már elmondhatod nekik, hogy van valakid és ha jól fogadják be is mutathatod nekik. 20/F/M
2018. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Várj mig függetlenedsz,az első szerelmek amúgy se túl tartosak. Ráéesz ezzel még. Elmész "bulizni" és együtt vagytok a pároddal. Nem kell mindent a szülő orrára kötni heteróknál sem. Kitartást.
2018. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!