Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes közölni a...

Hogyan érdemes közölni a családdal hogy halálos beteg vagyok kb 1 évem lehet még és semmiféle gyógykezelésben nem kívánok részt venni?

Figyelt kérdés

A dolgot nem részletezem, már régen öngyilkos akarok lenni de gyáva voltam hozzá. Hát a túlvilágaik megkönyörültek rajtam nem kell öngyilkos legyek elintézi helyettem egy betegség, áttétes rák.

Gyógykezeltetni lehetne, de az orvos is megmondta hogy kevés esély és nagy tortúra így ő javasolja ugyan de nagy reményeket ne fűzzek hozzá, de a döntés az enyém. Én meg döntöttem.


Hogy közöljem a családdal? Nyersen vagy színészkedve?


2016. jan. 24. 11:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
35%

Van egy jó és egy rossz hírem:

A jó, hogy spórolhattok a SW 8 jegyemen. A rossz, hogy nem kaptok semmit karácsonyra.

2016. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sehogy!

"Véletlenül" hagyd szem előtt az orvosi diagnózist, vagy menj el, írass ügyvéddel/közjegyzővel egy hivatalos végrendeletet, és majd azt hagyd kint, hogy a család megtalálja. Úgyis rákérdeznek, hogy az minek kellett!!!

2016. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha eljön az idő, észre fogják venni. Ha öngyilkos lettél volna, azt bejelented? Ha nem akarsz gyógykezelést, nem kell "társaság", hogy segítsen átvészelni a nehézségeket, élj úgy, hogy minden holnap ajándék, aztán vagy így, vagy úgy eljön aminek el kell jönnie.

Most jobb, ha hónapokig, évekig a stressz van a családban?

2016. jan. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugy ahogy leirtad.
2016. jan. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Hidd el, ha eljön az idő, észre fogják venni."


Az tuti. Főleg ha már meghaltam és a hullámnak kezd majd szaga is lenni.

2016. jan. 24. 11:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy azota? Elmondtad a csaladodnak vegul vagy ok jottek ra?
2016. máj. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bicska nyitogato a stílusod, viszont ez egy nagyon komoly kérdés.


Áttétes rák esetén én sem fogadnám el a kezelest. Az eletminoseget hamar lerontja.


Két lehetőséged van:

1. Elmondod most, de akkor mindenki elohalottnak fog nézni.

2. Elmondod akkor amikor már látható tuneteid lesznek, mert sajnos lesznek. Ezzel atvered a családot a jó érdekében. Én ezt tenném.

2016. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Élsz még?
2016. okt. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
37%
Már biztosan meghalt.
2017. febr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2017. febr. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!