Szuleim vs a baratom?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni abban az esetben ha a szuleim szerint a baratom nem illik hozzam,mivel szerintuk alulkepzett,avagy nincs csak 10 osztalya (csaladi helyzetuk miatt dolgoznia kellett).

23 evesen most egyedul tartja el magat,van egy elegge jol fizeto allasa es kemenyen dolgozik,de ez meg mindig nem eleg a szuleimnek.

Ezen kivul azt mondjak hogy egy barat nem fer el az eletemben egyetem mellett.

Nem akarjak hogy mi egyutt legyunk,nem tiltottak meg a kapcsolatot,de tudom hogy egyaltalan nem kedvelik ot.


2018. ápr. 10. 19:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hat evente ugyis kb 3-4x jon at hozzam,Karacsonykor volt kantalni,Husvetkor locsolkodni es szuletesnapomon,mivel itthon tartottam.De mindig tartjuk a tavolsagot ilyenkor,se olelkezes se puszilgatas...neha tancoltunk egyutt,de ennyi,ami itthon volt szulok lattara.
2018. ápr. 11. 10:28
 12/13 A kérdező kommentje:
Az erettsegirol szo volt,de egyetemet nem akar,csak tovabbkepzest,mert szereti a szakmajat es ezt akarja folytatni,csak egy kicsit profibb szinten.A varosban o is elegge ismert,neha 12 orat is dolgozik naponta h legyen eleg penze majd sajat lakasra.
2018. ápr. 11. 10:31
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyobb a fizetese mar mint anyumnak ,akinek 2 egyetemi diplomaja es 25 ev tapasztalata van ... szoval o nem hiszem h kihasznalna,mint a fennebb emlitett tortenetben.
2018. ápr. 11. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!