Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normàlis amit...

Szerintetek normàlis amit apàm művel, vagy csak mi reagàljuk tul?

Figyelt kérdés
Anyukàm januàrban halt meg àttétes agydaganatban. Apu vègig mellette volt, az utolso idokben is otthon gondozta. 3an vagyunk testverek, mi is sokat segitettunk, de sajàt csaladunk is van. Amint anya meghalt, még a temetes sem volt meg, apàm elkezdett uj tàrsat keresni magànak. Ez addig fajult, hogy tarskereső hirdeteseket adott fel, hivosgatta az első feleségét. (Anyuval 40evig voltak hàzasok) most talalt egy nőt, aki màr édesanyàm àgyàban alszik, az ő kocsijàval fuvarozza apàm. Nekünk ez nagyon fàj, szerintunk nagyon korai. Szinte màr beszélni sem szeretek vele, mert mindig az uj nőről àradozik, amit nem vagyok képes elviselni. Nagyon hiànyzik az anyukàm, és igy az apàm is elveszitem a viselkedése miatt.
2018. ápr. 12. 16:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%

"Ha eltelt volna màr legalàbb egy év"

Még az ilyen "legalább egy év eltelt volna" dolgokat sem értem. Mindenki máshogy éli az életét, máshogy gyászol, máshogy keresi a boldogságot.Ha eltelik egy év, az mit változtat meg? Semmit.


"Hany nyugdijas él egyedül es nem keres màst a pàrja halala utàn."

Most akkor dögöljön meg egyedül, mert a te kicsi lelkednek attól jobb lesz?


"Ő összefogta volna a csalàdot, és eléldegélt volna velünk"

Szerintem ez a legönzőbb, legképmutatóbb dolog, amikor saját magad helyezed előtérbe, miközben családról beszélsz.


"Nem szétzilàlta volna igy mint ő."

Te vagy az, aki minden helyzetnél kivered a hisztit, meg rárakod a telefont, akkor miről beszélsz?

2018. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
32%

Ha valaki szerette a feleségét, hogy tud pár nap múlva egy másik mellé befeküdni? Itt más problémák vannak.

Amúgy ez nem gyász,hanem menekülés. Egy másik kapcsolatba, talán a gyász elől.


Én ezt az egyedül meghalós dolgot sem értem. A legtöbb idős ember még meg sem próbál társat keresni,ha meghal a másik, gyász vagy egyéb okok miatt,aztán mégse a magányba hal bele. 70 év fölött már nem az a prioritás,hogy jajj, keresek egy másik embert, nehogy egyedül feküdjek le aludni. A párkapcsolat nem létfeltétel.

2018. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
80%
22, 70 fölött vagy, hogy ilyen jól tudod?
2018. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
32%
#23: Nem,de ismerek 7
2018. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
32%
#23: Nem,, de ismerek 70 fölöttieket és biztan állíthatom.
2018. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!