Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mot tegyek, hogy a lányom...

Mot tegyek, hogy a lányom szóba áljon velem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy néhny napja váltunk el a férjemmel.

Az ok az volt, hogy szinte minden hétvégén részegre itta magát, és engem elhanyagolt, én pedig összejöttem vakaki mással.

Tudom hogy nem volt helyes, de nem bántam meg, csak azt, hogy a lányom harakszik rám.

13 éves, és a bíróságon kérte, hogy az apjánál lakhasson mert, "inkább lakik egy alkoholistácal, mint egy ribivel".

Ő az egyetlen gyerekem, és nagyon szeretem, és nem akarom, hogy egy alkoholista barom mellett nőjön fel, de nagyon haragszik, és beszélni sem akar velem.

Amúgy us visszahúzódó volt, de félek, hogy most még rosszab lesz.

Mit tegyek?

Kérlek segítsetek



2018. ápr. 19. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
A gyámugy majd biztos egy alakoholistának ad felügyeletet,az nem volt helyes h megcsaltad de az 100 helyes h otthagytad az alkoholistát,a lányod inkább örüljön..
2018. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Nehogy már a nyúl vigye a puskát ...
2018. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
85%

Igyekezz megerteni a nezopontjat es probald elfogadni a donteset. Ha sikerult, mondd el neki, hogy erted, hogy duhos, hiszen a het ember, aki ra vigyazni hivatott, nem tudott neki megfelelo biztonsagot nyujtani. Mivel nagyon szereted, szeretned vele a kapcsolatot tartani es ot mindenben tamogatni.

Nem konnyu helyzet es 13 evesen az embernek kontrasztosabb a velemenye, de ez egyertelmuen nem egy fekete-feher helyzet.

Legfokeppen: barmit is mutat mos a lanyod fele, szinte biztos, hogy szeret, mert az erzelmi reakcioja a parkapcsolati dontesedre eleg eros.

Az uj parod egyelore maradjon ki a dologbol

2018. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Majd megbékél. 13 éves nem dönthet hogy kivel akar élni és nyilván egy bíró se ítél egy gyereket egy alkoholistának.
2018. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki hogy sajnálod hogy így alakult de nem csak te vagy a hibás és attól mert elváltok ugyan úgy szereted, de jogod van új életet kezdeni.
2018. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem, hogy a bírósag egy alkoholistanak "ítéli" a gyereket, pedig talán akkor hamar megváltozna a véleménye...
2018. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan utolsó,aki élt már alkoholistával az tudja h milyen "jo" dolog. :(
2018. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Egy hét múlva sírva menne vissza az anyjához.
2018. ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Csurmi ***** válasza:
54%

A "minden hétvégén részegre itta magát" még nem jelenti, hogy alkoholista.

Mi a férjed foglalkozása? Mennyit keres és hol lakik? (a lakás vagy ház amiben laktok kié?)

Mi a Te foglalkozásod, mennyit keresel? Neked a lakhatásodat magad biztosítod, vagy az új párod?

2018. ápr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3%
A volt férjedtől van a lány, vagy azért kezdett el alkaholizálni, mert kiderült hogy nem?
2018. ápr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!