Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mot tegyek, hogy a lányom...

Mot tegyek, hogy a lányom szóba áljon velem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy néhny napja váltunk el a férjemmel.

Az ok az volt, hogy szinte minden hétvégén részegre itta magát, és engem elhanyagolt, én pedig összejöttem vakaki mással.

Tudom hogy nem volt helyes, de nem bántam meg, csak azt, hogy a lányom harakszik rám.

13 éves, és a bíróságon kérte, hogy az apjánál lakhasson mert, "inkább lakik egy alkoholistácal, mint egy ribivel".

Ő az egyetlen gyerekem, és nagyon szeretem, és nem akarom, hogy egy alkoholista barom mellett nőjön fel, de nagyon haragszik, és beszélni sem akar velem.

Amúgy us visszahúzódó volt, de félek, hogy most még rosszab lesz.

Mit tegyek?

Kérlek segítsetek



2018. ápr. 19. 20:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
Az ő szemszögéből nézted? Ő annyit lát hogy anci félreqrt és elment egy másik f@$ziért.
2018. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%
na pont ez, kíváncsi lennék a férj szemszögéből, mennyire itta részegre magát? egy hétvégén egyszer megrészegedik az nem vészes, attól még te lehetsz nagyobb ri.ba.nc mint amilyen alkoholista ő, a válás is lehet azért mert kiderült hogy megcsaltad..a te verziód édes kevés, ha a bíróság neki ítéli biztosan nem a fejére ülve teszi.
2018. ápr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
utolso, ha a ferj hetente egyszer osszeszarja hugyozza magat es osszeveri a csaladot reszegen az ugy rendben is van? az nem alkoholista? kicsit furcsa a megitelesed. aki hetente berug az siman alkoholista , kerdezz meg egy szakembert. mindenki aki rendszeresen annyit iszik hogy megrendul az itelo es cselekvo kepessege az bizony alkoholista.
2018. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
0%
Csalod a férjed? Az oké hogy iszik és nem dugtok de eszed nem volt elválni? A lányod helyében én is inkább egy alkoholistábal élnék...
2018. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!