Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy titkolnátok el a szüleite...

Hogy titkolnátok el a szüleitek előtt, hogy nem mentetek el vizsgázni?

Figyelt kérdés
Lesz egy kis vizsgám az egyetemen ( most vagyok első éves). Ez a vizsga alig számít valamit a féléves négybe és tudom, hogy megbuknék, ha elmennék, mert mostanában nem tudtam se enni, se aludni, se tanulni magánprobléma miatt. Ha nem megyek el a vizsgára nem kell megismételnem, hanem egyest kapok, ez csak egy kis évközi vizsga. Inkább tanulnék a következő vizsgára, mert annak látom realitását, hogy sikerülni fog. Nem tudom mit mondjak anyukámnak, mert tudja, hogy lesz ez a vizsga, nem tudom, hogy titkolhatnám el, vagy milyen kifogást tudnék találni. Amúgy koleszos vagyok.

2018. ápr. 20. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Elmentek a vizsgára, sikerült, kész. Ennyit mondj. Amikor meg ténylegesen mész, árról ne számolj be.
2018. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Ha egyetemista vagy (ergo felnőtt) a szüleidnek mi köze hozzá?
2018. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
El sem kellett volna mondanod, hogy lesz ez a vizsga. Már mindegy, legfeljebb a vizsga napján a koliban vagy a könyvtárban tanulsz majd, nem hozod fel a témát. Ha a szüleid kérdeznék, hogy hogy sikerült, akkor bekamuzod, hogy hármas lett vagy mittudomén.
2018. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!