Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Szerintetek normális...

Szülők! Szerintetek normális hogy a 14 éves lányom mellettem alszik?

Figyelt kérdés

Nem szeret egyedül aludni,nincs is külon szobája,de mindig mellettem szeret aludni.Ez normális? Lehet valami lelki problémának az oka? Nektek mi a véleményetek erről?

Felnőtt N


2018. ápr. 22. 08:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fiútestvér, hanem ha majd elkezd fiúzni, akkor már nem anyuci mellett akar aludni, hanem a barátja mellett. Fogsz még te is emiatt aggódni eleget... :-D
2018. ápr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Egyébként eléggé nyitott,beszédes lany,vannak barátai,nem a suliba,hanem inkább sulin kívűl,de vannak igen.:)
2018. ápr. 22. 10:10
 13/16 A kérdező kommentje:
A testvéreivel nem valami rózsás a kapcsolatuk.Nehéz az összehangot megtalálniuk,nyilván egy felnőtt férfi és egy 14 éves kislány között.Remélem ez csak egy átmeneti dolog.
2018. ápr. 22. 10:14
 14/16 A kérdező kommentje:
Sőt biztos vagyok benne :-)
2018. ápr. 22. 10:15
 15/16 anonim ***** válasza:

"nincs is külon szobája"

Ha akarna sem lenne esélye külön aludni.

2018. ápr. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy érti hogy baj e ha vele egy szobában alszik. úgy érti baj e ha egy ágyban alszanak....azért a 2 nem ugyan az...
2018. ápr. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!