Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, volt már valami...

Szülők, volt már valami probléma abból, hogy a tízenéves gyereketek bulizni/szórakozni/találkozni ment valahova, és valami negatív rossz dolog történt?

Figyelt kérdés
Ha igen, megírnátok?

2018. ápr. 22. 17:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Már 21 voltam.d majdnem megeröszakoltak.

Egy "barátnőm" kitalálta hogy bezár a szobába egy sráccal, akivel.amugy -tök jol elbeszélgettünk buli alatt.

Ja csak a csavo ezt felhivésnak vette keringöre és rám mászott.

Elkezdtem sikítozni, meg mielött lefoghatott volna, belekapartam a szemébe (jártam önvédelemre akkoriban).

Az egyik hazigazda szedte végül le a csávot.

2018. ápr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
98%

Bár én még nem vagyok szülő, de velem történt már negatív dolog pár évvel ezelőtt.

Évek óta jártam már egy bizonyos szórakozóhelyre koncertekre. Soha semmi rossz nem történt ott,úgyhogy soha nem féltem.

Egyszer egyedül mentem le, mondván úgyis találkozok lent ismerősökkel. Szerencsémre találkoztam is...

A második pohár boroskólámat iszogattam, aztán éreztem, hogy egyre rosszabbul vagyok. Csodálkoztam, mert nem éhgyomorra ittam és nem is ittam annyit, hogy megártson. Kimentem levegőzni (próbáltam könnyíteni magamon), majd inkább megkértem egyik haveromat, hogy legyen szíves hazakísérni, mert nem érzem jól magam (kb. 3 perc sétára laktam a helytől). A lépcsőházban már alig bírtam felmenni, majd a lakásban az előszobánál tovább nem jutottam. Pár emlékfoszlány maradt csak bennem, de arra tisztán emlékszem, hogy nem bírtam megmozdulni, így egy jó ideig ott feküdtem, teljesen megbénulva.

A következő héten raktam össze magamban a képet, hogy mi is történhetett, amikor összetalálkoztam egyik ismerősömmel a városban. Figyelmeztetett, hogy vigyázzak a szórakozóhelyen, mert egyik barátnőjének beleraktak valamit a poharába a múltheti koncerten és alig bírta hazacipelni...

26N

2018. ápr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
86%
A környezetemben senkivel sem történt semmi rossz.
2018. ápr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A fiam bulizni indult, de aznap este a buliig sem jutott el mert elgázolták. Nem halt meg, de annyira megsérült hogy mai napig séta bottal jár 26 éves létére mert annyira roncsolódott a jobb lába hogy már az csoda volt hogy nem kellett amputálni, de ennél jobban nem tudják rendbe tenni mert így is szilánkosra tört. Az a szerencséje hogy autót vezethet, így futárként dolgozik, ebből él.
2018. ápr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!