Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kezeljük jól a dolgokat...

Hogyan kezeljük jól a dolgokat? Kapcsolattartásról van szó.

Figyelt kérdés
Van egy nevelt fiam, 5 éves. Most született meg a közös babánk. Nekem itt nincs segítségem csak a férjem. Ha 2 hetente hétvégén ide jön , nem akarja ,hogy férjem a kicsivel is foglalkozzon még azt sem tűri el ,hogy egy szobában legyenek. Ha férjem felveszi mert én főzök a kicsi pedig sír, ő is elkezd ordítani , azt mondta minek foglalkozik a babával amikor ő senki és neki nem a testvére nem szereti. Neki van testvére, 1 éves az anyukájánál. Ott megértette , hogy ha a kicsi sír fel kell venni , nálunk miért ilyen? És miért utálja ennyire?

2018. ápr. 24. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
A nyakamat merném tenni rá, hogy a gyereket az anyja hangolja ellenetek. Mindegy, mennyire jól csináljátok a dolgokat, ő keresztbe fog tenni.
2018. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Előzővel egyet éretek,itt Anyuka durozsol,azért az durva h senkinek nevezi a babát,öt éves nem mond ilyet saját kÚtfőből,ez az anyja szája a gyerek ezt hallja otthon 0 24 ben. Nem engedném a baba közelébe. Oldja meg az apa a láthatást házon kivül..
2018. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Olyat is mondott , hogy mi menjünk innen el még ő itt van. Meg, hogy semmi közük az apjával a kicsihez , mert nem hasonlít rá, igaz hasonlít a 2 gyerek, de ezt biztos nem magától mondja.
2018. ápr. 24. 17:40
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Ezek az anyja szavai boritékolom,5 éves magátol ilyeneket nem mond..
2018. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem légy türelmes, hiába nehéz. Az anyukája áskálódik (az én anyám is ezt csinálta anno), de eljön az idő, amikor már nem az ő szava lesz a mindenség a gyereknek.

Kitartás!!!!!! Ne kelljen sérülnie legalább nálatok, ha már az anyja buta.

2018. ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Közlöd vele, hogy Pistike, a Jancsika a feltestvered pont mint a Misike, fejezd be a hisztit.

Apuka meg nyugodtan beszélhetne a gyerekkel még az anyjával is

2018. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lesz mert ingerült vagyok, és amikor itt van egész nap ordít amiket meg mondd, hát...
2018. ápr. 24. 18:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is az anyukája a hunyó. Hiába próbálsz a gyerekkel kedvesen viselkedni, ha az anyukája ellenkezőleg neveli. Velem anyu-nagymama csináltàk ezt. Kicsi voltam, nem is emlékszem rá, hogy ilyeneket mondtam felnőttként szembesültem vele. Én tuti, hogy az anyjával beszélnék. Te iszod meg a levét az rossz kapcsolatuknak. Egy gyereket ilyenre felhasználni... Pff... Milyen anya az ilyen. 😦
2018. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Most azt találta ki, hogy ide adja, én el tudom vinni oviba meg elhozni is. 2 hetente meg elviszi, de a gyerektartást ugyan úgy fizessük. Ha meg nem bir velünk egy házba lenni, akkor elköltözhetünk a gyerekemmel.
2018. aug. 12. 15:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Csinálhatnátok úgy, hogy a férjed főz azokon a hétvégéken, mikor ott van az 5 éves fia. A gyerekét befoghatná kuktáskodni, legalább csinálnak valami érdekeset a gyerek szemszögéből. Így észre sem fogja venni, hogy ott a baba is. Te meg a babával elleszel a szobában.
2018. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!