Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni az olyan...

Mit lehet tenni az olyan szülővel aki kalitkába zárja a gyerekét? Mindenért kiabál vele, és azt szeretné, hogy azt csinálja amit ő szeretne.

Figyelt kérdés
Egy 14 éves lány,akinek soha nem vot jó az anyjával a kapcsolata,aki soha nem tudott semmit megbeszélni az anyjával,aki próbál mindent megtenni de elege van és csak egy személlyel szeretne lenni. De az anyja ha megtudná nem engedné meg.
2018. ápr. 27. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Rómeó és Júlia reload
2018. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Ne aggódj, majd kinövöd tinikor múltával. Az viszont nem jó hogy csak egy emberhez ragaszkodsz. Tudom én hogy szép az első szerelem, meg minden, de jó ha több barátod is van. Mert a szerelmek a legtöbbször jönnek-mennek. Remélem magad korabeli az a valaki, nem valami tizenévekkel idősebb etikátlan disznó használja ki a szeretetéhségedet...
2018. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy érdekelne mennyi idős az az ember, remélem a lány tud magára vigyázni.
2018. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
14 ugyanúgy.Rendes,kedves,és igazán szeret. Hisz miattam sírt,miattam volt szomorú amikor nem voltunk együtt. Komolyan gondoljuk,és semmilyen szexuális életet nem kívánunk élni míg nem érezzük azt,hogy mindketten készen állunk rá.
2018. ápr. 27. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ó Kérdező! ez nagyon szép... A legszebb időszak ez az együttjárás! még nincsenek családi gondok, meg egyebek,

Örüljetek egymásnak, nevetgéljetek, érezzétek milyen szép az élet!

https://www.youtube.com/watch?v=a0hFZPvanMs

2018. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!