Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit tegyek, ha a...

Szerintetek mit tegyek, ha a férjem bunkón szól rá mindenért a fiamra? Hiába kérem, hogy ne beszéljen így vele, még neki áll feljebb. A férjem a fiam mostohaapja.

Figyelt kérdés
2018. jan. 4. 23:16
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk szólj rá, hogy fejezze be! Vagy le is út fel is út. Inkább a fiad java legyen az első.
2018. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
31%
Mert lehet neveletlen a fiad,és jogosan! Ez így kevés infó.
2018. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Igen nekem ő az első és nem.érti meg,hogy bunkó sőt letagadja.Mintha direkt minden hülyeségért Csesztetné.apró lényegtelen dolgokért.és mikor megkértem kiakadt és az volt a válasza,hogy ne neveljek belőle kislányt!ő mondta,ha nem tetszenek a szabályok váljunk el.én pedig kapaszkodok egy.olyan emberbe akinek lehet nem.sokat jelentünk csak megjátsza magát egy.darabig aztán mindig bunkó.
2018. jan. 4. 23:24
 4/47 anonim ***** válasza:
84%
Válás,inkább mint h egy bunkoval éljél,aki a gyerekedet terrorizálja h férfi legyen... Ne várd meg h megverje,vagy téged mert rosszul nézel rá,az ilyen képes rá. És ezt sajnos saját tapasztalatbol mondom. :(
2018. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Az én fiam nem neveletlen.ismerek neveletlen gyerekeket hát ő pont nem az.a férjemnek nincs türelme egy gyerekhez.akit minden csip-csupp dologból ügyet csinál és szerinte ez normális.hát szerintem meg egyáltalán nem normális.
2018. jan. 4. 23:31
 6/47 anonim ***** válasza:
81%

Férjemnek nincs türelme egy gyerekhez.akit minden csip-csupp dologból ügyet csinál és szerinte ez normális.hát szerintem meg egyáltalán nem normális.

Akkor mi busnak mentél hozzá gyerekestul elotte is tudtad ezt gondolom. Az ilyeneket sose ertem meg maguknak ásnak godröt csak h legyen valakijuk..

2018. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Senki nem akar belőle kislányt nevelni!neki az a baja,hogy nem hagyom,hogy bunkó hangnemben szóljon rá és hangsúlyozom nem is Nagy.dolgokról van szó.hanem amilyenek néha a gyerekek.nincs hozzá türelme.semmi.a férjem sokáig egyedül volt.és az is idegesíti ha valaki beszél vagy.kicsit sokat beszél.Vagy.kérdez.így hogy éljen egy gyerek ha kis szarságoké kell mindig rászóni.
2018. jan. 4. 23:41
 8/47 anonim ***** válasza:
81%
Fejemet a falba verem,és ezt most derült ki pár perce,h a gyerek idegesiti vagy ha vki beszél,akkkor hagyd ott,inkább te mennél kifelé ugyérzem a gyerek az urugy,lehet téged idegesit h a ferjedet minden idegesiti. Gondolom veled is bunko..
2018. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
62%

Kaptál már választ,mit vársz még?

Ha nem tetszik a helyzet lépjél,aztán téma lezárva.

2018. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Rászólni..szóval.már egy.ideje észrevettem és többször szóltam a hangneme miatt,de.most már Nagyon durva amit ő tagad. Igen velem is bunkó amikor szembesítem vele,hogy milyen.a szüleim nem szeretnék, hogy elváljunk ez miatt,de én attól félek ez csak rosszabb lesz.mert semmit nem lát be.az ő szabályai szerint kell élni.nem.is kapaszkodik belénk.szerintem el.is.dobna minket.csak kötelességből van velünk mert közös házat vettünk.
2018. jan. 4. 23:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!