Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apum utál? Mindenert én...

Apum utál? Mindenert én vagyok a hibás, Kezdek nagyon besokkalni

Figyelt kérdés

Annyi hogy volt egy iszogatos buli volt osztály társakkal... Én bereltem ki a helyet, sőt én maradtam egyedül józan mer ugye vigyázni kellett a helyre is meg a többi részeg palira is... Na most épp hogy bealudtunk, apum fél ötkor hív hogy hol vagyok, mondom még a többiekkel, de ők mind alszanak... Eljött a helyszínre, szinte lebaszott, haza küldött hajnalok hajnalán... Mire haza értem jött a fejmosás hogy mekkora hülye vagyok és hogy miért kell követni másokat (mondtam neki, bárkit megkérdezhet, én voltam a máltai szeretet szolgálat)... Azt is felhozta hogy ő milyen normális szülő hogy haza ráncigálja a gyereket meg így meg úgy... Azon gondolkodom hogy beköltözöm keresztanyumékhoz, nem ez volt az első hogy mindenért a gyerek a hibás... Ha segítettem, egy köszönömöt nem kaptam soha... Megoldás lenne tőle elszakadni? Beszélni próbáltam de az nem ér semmit, anyum meg mindig apum pártját fogja

Btw 16/f


Aki elolvassa annak köszönöm


2017. nov. 5. 05:53
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Nem utál apád, csak normális embert akar faragni belőled faragni és ahogy elnézem nehéz dolga lesz. 16 évesen iszogatós buli ??? No comment. Az főleg, hogy részegen fetrengtek a többiek. Ehhez van eszetek nyomingerek, de tanulni nem és utána nyavajogtok, hogy túl van terhelve a mai fiatalság.
2017. nov. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ne vegyünk már egy kalap alá mindenkit.. Mondom hogy én voltam egyedül józan, én segítettem a többieknek... Ötlet adó se én voltam... Egyébként azzal meg rohadtul tud nevelni ha mindenért leszid, vagy ha van úgy hogy valamit elrontok, nem megmutatná hanem lecsesz mert az egyszerűbb...
2017. nov. 5. 06:42
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Becsüld meg, hogy együtt lehet a családod. Nekem 1300 km-re van apukám és dolgozik, hogy legyen mit ennünk, legyen okostelefonunk, ruhánk, cipőnk. Nem tudod elképzelni mennyire hiányzik. Borzasztó....
2017. nov. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!