Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki elmagyarázná ezt...

Valaki elmagyarázná ezt nekem? Csak én nem értem mi van anyámmal? Ez nem durva azért? Tudja mit akar?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk,azt mondta ha bármi van akkor csak akkor mondjam neki ha már biztos vagyok a dologban akármiről is van szó...Ma találkozóm van,de nem vagyok biztos a dologban.Mondtam neki hol,mikor,erre felhúzta magát hogy "semmit sem mondok el" meg nem akarok beszélgetni,holott ahogy fentebb írtam ő mondta hogy csak biztosat mondjak...

Velem akarna jönni és megnézni kivel találkozom a háttérből...

24 éves leszek jövő hónapban...



2018. máj. 2. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Féltékeny, és el fog marni mindenkit mellőled!

Ez egyáltalán nem egészséges hozzá állás egy szülő részéről.

Le kellene szakadnod róla minél előbb...

2018. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
24 évesen veled menne leskelődni,és be is vallja,mi lehet még amit nem vallott be neked eddig. Menekülj,cimhagyás nélkül.
2018. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
anyád hány éves?
2018. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
HA tudod, hogy ilyen gyerekes az édesanyád, akkor minek mondasz el neki bármit is?
2018. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Anyád nem akarja saját kijelentésit és érzéseit elemezni, ezért csak a benne dúló vegyes érzelmeket akarja kifejezésre juttatni. Nem akar igazán szembesülni a dolgokkal, hogy a gyereke felnőtt és önálló élete van, ugyanakkor tudja, hogy ez elkerülhetetlen.
2018. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Anyám hány éves?44 mostmár...

Tegnap elment találkozni valakivel és nem mondtam neki kivel csak hogy hol és mikor és mikor érkezem,erre kivágta a balhét hogy én semmit sem mondok el neki,meg ő is el akart jönni látni hogy ki az stb.Hazajöttem úgy tett mint aki aludt szóval nem szóltam semmit,ő sem aztán gondolom felhúzta magát,bőgve elment hogy ő ezt nem csinálja tovább hogy velem nem lehet beszélni,én nem mondok el semmit neki aztán elment este féltizenegykor és visszajött egy óra múlva ami alatt meg én borultam ki rendesen tök egyedül...

Komolyan nem értem mi baja van.

24 éves leszek/vagyok,nem 5 és nem értem miért kell nekem mindenről beszámolni neki mint valami CIA-s

2018. máj. 3. 03:17
 7/8 A kérdező kommentje:

Próbálok "leszakadni" róla ahogy írtátok fentebb de akkor meg azért balhézik ugye ahogy fentebb írtam.

És miért mondok el neki bármit is?Egyedül felnevelt négy éves korom óta...Tisztelt igazából az indok és mert ha nem teszem akkor megint az jön hogy én semmit sem mondok el neki és én jövök ki rosszul megint

2018. máj. 3. 03:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád lelki terrort alkalmaz erősen.

Tiszteletre méltó hogy nézed azt hogy felnevelt.

De ideje a saját életedre is koncentrálni.

Nem azt mondom dobd el anyudat csak most legyél te az 1.

Előbb utóbb be kell látnia hogy igazad van.

Ha meg nem fogja neked akkoris legyen tiszta a lelki ismereted!

2018. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!