Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti amúgy támogattatok volna,...

Ti amúgy támogattatok volna, ha jogot akartam volna tanulni?

Figyelt kérdés

Anyámnak más elképzelése volt. Vegyész, orvos stb.

Végül egyik sem lettem.


2018. máj. 4. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Igen,az számit h szeresse amit tanul,csinál. A gyerek nem másolat báb,klon,és nem versenyló.
2018. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Versenyló???? Az. Akkpr kezdődött a baj, mikor gimiben már nem voltam kitűnő... Poklok-pokla.

Pedig erős iskola volt, de szószerint kicsináltak, komolyan mondom. Az idegösszeroppanás szélére küldtek, ugye beirattak emelt matek érettségire 11-től. Beküldött betegen matek tz-t írni, egyes lett. Onnantól vége volt. Osztályozó vizsgán lettem négyes, de addig megkínoztak miatta hónapokig.

Meg más is, hogy mi az, higy ott nem kitűnő, leeresztett, biztos iskolai problémái vannak. Jelesre érettségiztem, meg 4,6 körül volt a leeresztés. Illetve 4,7-4,8, amiért eléggé tanultam is.

Most ballagott ugyanott a nő lánya, hát nemhogy kitűnő, de a közelében sem volt.

Csakhát beskatulyáztak kitűnőnek. Meg itt a falu is ilyen, rengetegett bántottak és gúnyoltak miatta. Négy négyes, biztos csak iszom állandóan a koleszban...


A pályavalasztásig úgy voltam, hogy mindegy hova küldenek...

Ilyen a kitűnők élete.

2018. máj. 4. 23:23
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Én ezt jol tudom,saját börömön megtapasztaltam,18 évesen fogtam magam és a leheteő legmesszebb mentem tovább tanulni,az volt a legjobb mikor végig haknizta a falut az éredményeimmel,lol,de amugy meg belém rugott..
2018. máj. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Bármilyen bosszúra képesek voltak...

De őszintén szólva, nem is akartam kitűnő lenni soha... Bármilyen bosszúra képesek voltak, mert gimiben nem hoztam az eredményt. Bármire.


Én itt maradtam érettségi után náluk, beiratta a helyi főiskolát, mert tudom kinek nagyon bejött és eltervezték, hogy nekem is ez nagyon jó lesz. Majd mindenféle ösztöndíjat is kapok stb., itt is kitűnő volt a cél.

Egy kínszenvedés velük. Minden nap bántanak, saját akaratom nincs. Az iskola nem meg, meg nem is az én világom, csúszok is. Azért többször véresre vertek, meg hetekig ordibáltak...

2018. máj. 5. 07:02
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Akkor keresel munkát, elköltözöl és, ha talpra álltál, akkor tovább tanulsz munka mellett.
2018. máj. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Már megint te!? Nem unod még? Költözz el a fenébe nyávogás helyett.
2018. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Ha a gyerekem ezt akarja akkor igen, de tudatosítanám benne hogy csak pénzkidobás és a leendő munkanélküliek táborát fogja erősíteni olyan telített a szakma.
2018. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vegyészt és orvost ne hasonlítsd össze a jogásszal.


Ez kb. olyan, mintha BENZ AMG-t hasonlítanál össze egy szakadt Suzukival.


Orvost és vegyészt,főleg (!)orvost(!) a világ bármelyik pontján, bármikor, bárhová viszi a sors, őket tárt karokkal fogadják, zökkenőmentesen megkapja a letelepedésit stb...csak rábök egy gazdag országra és már indulhat is!


Jogász meg itt kell poshadnia nettó minimálbéres fizetéssel kezdőként (bojtarkodas, magyarul rabszolgamunka), mint egy csicska!


Ráadásul jogira minden szrt felvesznek, azért orvosihoz kell egy bizonyos agyi kapacitás már a felvételinél is (2 brutál emelt szint, ami évről-évre nehezebb)!!

2018. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmiképp nem támogatnám! Keress normális munkát és szakmát! Vagy te kettes tanuló voltál? Osztályunkból kettes tanulók mentek jogra. Akkor menj jogira!


Nálunk a legjobbak orvosira, fogorvosira, állatorvosira, Semmelweis-gyógyszerészetire mentek.

2018. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hàt a ketteseket nem hiszem, hogy felvették volna...

Te hova mentél? Az orvosi pálya se való senkinek és mivel rossz a szemem,soha nem is gondolkodtam ebben.... Meg nemcsak ez van a világon, meg kémia

2018. máj. 5. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!