Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem kapok egy forintot se szinte?

Nem kapok egy forintot se szinte?

Figyelt kérdés

Év eleje óta havonta 25-30ezer ösztöndíj érkezik anyám számlájára.ami azért lett az övére írva mert az enyém addig nem készült el azt mondta nyugi majd oda adom

Aztán már május van számoljátok ki mennyi pénzt kaptam eddig össz vissz 4,80 átlaggal vagyok és 10 ezret kaptam eddig... bármire kérek aztmondja már megint az ösztöndíjjal hivatkozol de sokra mész azzal a kis pénzzel..már felidegel hogy hétvégén 500forintot viszek kocsmába/bulizni ami még a belépőt se fedezi a barátnőm is azért szakított velem mert nem mentünk sehova kikapcsolódni mindig lemondtam mert nem

volt pénzem... nagyon szomorú vagyok már.. 17/f


2018. máj. 9. 18:26
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Festőnek tanulok amúgy amire ő erőltetett de végülis meg szerettem
2018. máj. 9. 18:27
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Hogy álltok anyagilag? Lehet hogy nem jó kedvéből tartja meg a pénzt. Barátnőt meg ne sirasd, ilyenért nem kár. Majd lesz másik
2018. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Havi 100ezer és ösztöndíjból..
2018. máj. 9. 18:38
 4/28 anonim ***** válasza:
87%

Havi 100ezer? Akkor sajnos valóban nem jókedvében tartja meg... Kell a megélhetésetekre.

Esetleg próbáljatok kompromisszumot kötni, hogy ad neked pl. havi 5ezret.

Diákmunkán nem gondolkodtál még?

2018. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%

A havi 100ezer az összes jövedelem a családban az ösztöndíjon kívül?


Akkor ne csodálkozz, csak a te havi kajád minimum 30-40 ezer Ft. Anyukádnak szintén ennyi, rezsi meg egyebek is vannak, szóval enélkül igencsak meg lennétek löve!


Anyukád elvileg odaadhatja neked a pénzt, csak akkor kaját nem kell, hoghy adjon, mert arra már nem jut.


Ezen kívül azért 17 évesen nem kellene kocsmázni sem!

2018. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Eddig amíg nem kaptam,simán meg éltünk havi 45ből hogy nem kellett sok mindent meg tagadni amikor közmunkában dolgozott,ezért nem értem és nem,nem eszünk havi 50 ezret fejenként
2018. máj. 9. 18:52
 7/28 anonim ***** válasza:
74%
Ha sokáig havi 45-ből éltetek, akkor valószínű egy csomó számlával elmaradt. Te meg kocsmába hordanád. Persze anyu pénze az közös, de a tiéd az a tiéd, ugye?
2018. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
16%
Diákmunka csodákra képes. 16 éves kortol üzhető. Csinálj uj számlát utaltasd oda a fizut,kevesebbet vallja be ottjon. Sose értettem ami a gyereké miért a szülőnek megy. Volt itt pár kérdés ahol 22 éves fiu fizetése is Szülőkhöz utalodott.
2018. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%

8-as, azért mert a GYEREK NEM tud bánni a pénzzel, és sokszor az a 20-30 rongy fedezi a kajáját.

Amit a GYEREK simán elverne farmerra, meg minden szrra, aztán nyávogna, hogy "nincs főtt étel".


Kérdező: havi 45-ből NEM lehet megélni, úgyhogy teljesen JOGOS, hogy anyudnak megy az ösztöndíj, és abból fizeti a kajádat pl., vagy hogy tudsz meleg vízben zuhanyozni.

2018. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
41%
Előző Nekem tudod ki vette volna el a teljes fizum 18 felett hogy után kuncsoroghatok abbol egy ezresért amiért megdolgoztam.. Leadom a részem a rezsire kajára,de azon felül semmi közük a maradék összeghez,normális szülő meg nem magához utaltat komplett fizetést,meg nem veszi el a pár ezres diák munkát ösztöndijat nem lop a gyerektől,közmunkás háttérrel sajnos ez a szinvonal adott.. Én 16 éves korom ota dolgozok,de amiért én dolgozok,én tanulok ahoz pénzhez senkinek nincs köze,csak a mai fiatalok málészájuak kiállni magukért,és 30 évesen it otthon kuncsorognak a saját fizetésükből egy hajfestésre vagy sörözésre.
2018. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!