Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rosszul koltottem el 70Millio...

Rosszul koltottem el 70Millio forintot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom ennyi legyen a problemam az eletben de engem bosszant.

Noss:

Orokoltem 1 lakast. 35 Milliot ert (foldel egyutt, 2 szintes lakas.) (33M ft ot kaptam erte elengedtem 3 milkat) Eladtam mert rossz helyen volt.

Plusz nyertem 20M forintot is. Es volt felre teve penzem is boven a ferjemmel egyutt.

Sokaig gondolkodtam h mit vegyek, vagy mit csinaljak

55M forinttal... kikertem mindenki velemenyet.

NOSS:

Anyukamek 1 lakasra vagytak ami 3 szobas. Epitettem nekik is plusz magamnak is (ferjemmel) (2 db 3 szobas lakas.)

Erre elment mindennel egyutt 46M ft sac/kn.( 20M a ket lakas 100 nm es mindketto, ismerosomtol vettunk minden epitesi anyagot, sajat cege van, plusz festes, padlo, padlo futes, muszaki cikkek stb...)

Berendeztem ahogy szeretnek izlesuknek megfeleloen 1 gyonyoru helyen ahol minden a szajukban van. Az enyem kozel hozzajuk van. ( 10Percre az sajatunkat is ugy rendeztuk ahogy akartuk...)

Leraktam a jogsit, 4M vettem 1 autot, es elmentunk a Maldiv szigetkre is 8 napra a csaladdal ( anyu tesom en ferjem)

Ezt azert irtam le hogy lassatok mire koltottem.

Plusz kb 500e forint ertekben vettem ruhakat, cipo,smink a paromnak is parfum ruhak stb. es ugye nekik feltlltpttem a hutot meg magunknak is,plusz ruhak nekik is ugye. Sac/kb 6-7 M ft-m maradt. Anyu kerdezte hogy mennyim van meg. Oszinten valaszoltam most pedig en vagyok a sz..r hogy" csak" ennyi maradt. Lekotottem azt a penzt 3 evre. (Kitudja milesz holnap alapon..)Kamatozik szepen addig. 500E a kartyamon van.... a tobbi a bankban. Ennyi mindent megtettem ertuk es mindenkinek elhordanak mindennek hogy csak 6M-om van kicsi a lakas 2 (!!!) Fore, nem tetszik nekik nem volt jo a nyaralas, stb.... en kikohogtem a belem hogy jo legyen nekik es ez a hala??? Sokan ugy neznek ram mint a veresrongyra. A telefont nem veszik fel ajtot nem nyitnak..... rosszat tettem? ? Mindenben kikertem a velemenyuket, mindent ugy csinaltam ahogy akartak..... es megis... nem lettem nagykepu ontelt pi..a ugyanugy dolgozom, napi 12 orat is akar..... es megis azvan hogy elszortam a penzt... tenyleg rosszul

Gazdalkodtam? Nem kellett volna ennyi mindent vennem? Mindent megvettem amit akartak, leraktam valamit az asztalra. Sokat koltottem ezekre????

Nem felvagasbol irtam le miket vettem de legalabb latjatok hogy mire koltottem es kb mennyit.

Szerintetek?? Lehet meg jo a kapcsolatunk? Lassak fel eve tart ez a helyzet...


2016. márc. 23. 14:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg nekik, hogy ok, akkor az ő lakásuk árát fizessék ki, és akkor mindjárt nem "csak" ennyi pénzed lesz. Keményen mondd meg nekik, hogy ugyan nézzenek már körbe, milyen házban laknak, ki építette nekik?! Pofám leszakad. És így legyen hálás a gyerek... Lehet, hogy egy árva fityinget se kellett volna rájuk költened, de ezen már kár bánkódni. Sajnállak, hogy ilyen a családod :(

29N

2016. márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Butus voltál.. ha nekem lenne ennyi pénzem nem mondanám meg az igazi összeget, egy részét odaadtam volna a helyedben a szülőknek hogy örüljön a fejük, így nem mondhatták volna hogy elszartad a pénzt és azt se hogy keveset adtál mert nem a pontos összeget kell ilyenkor mondani ;)
2016. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%
Irigylem a problémádat.
2016. márc. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik, hogy ha nem tetszik a lakás, akkor adják vissza, és költözzenek vissza a régibe.
2016. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a családodat. Tételesen írd le, hogy mire költöttél (szerintem egyébként jól gazdálkodtál) és kérdezd meg tőlük, hogy mégis mi ebben a gond. És ki nem veszi fel a telefont?
2016. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%

Ebbol is latszik hogy aki orokli/nyeri a penzt az keptelen megbecsulni.

Dolgoztal volna meg akar csak a tizedeert, mindjart nem szortad volna el ket kezzel.

2016. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyádék idióták.Ahelyett hogy megköszönnék amit értük tettél még számonkérnek.Én a lakást is visszakérném tőlük, de tetudod.Nem érdemlik meg ezek alapján.
2016. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg, biztos, hogy nem számoltam volna be se az eredeti összegről, se a maradékról. Adtam volna a szüleimnek és a tesómnak pár milliót, költsék el igényeik, belátásuk szerint, építek magamnak házat (szigorúan csak a saját nevemre), veszek kocsit, és a férjemmel kettecskén elmegyek nyaralni egzotikus helyre. A családdal max közeli tengerpartra, vagy belföldre...A többit pedig félreteszem, amíg ki nem találom, mibe fektessem be, hogy hasznot is hajtson. Több nap, mint kolbász, ahogy mondani szokás...

Úgy tűnik, a családodnak fogalma sincs róla, mi mennyibe kerül, a te pénzedet pedig közös tulajdonnak tekintik, és nem tetszik nekik, hogy kevés maradt, és azt is lekötötted. Erre a kis maradékra azért már jobban ügyelj.

2016. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy te érezd rosszul magad... nekik kellene hálásnak lenniük azért, mert egyáltalán adtál, nemhogy még ennyit... ez tipikusan az a helyzet, hogy nyújtod nekik a ujjadat, de az egész karod kéne. Mondd meg nekik szépen, hogy akkor szépen adják vissza a lakást, ha nem tetszik nekik, van jobb helye is a pénznek, ahol MEGBECSÜLIK A SEGÍTSÉGET.
2016. márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Igazad van anyu, valóban pénzkidobás volt a valagatok alá tenni egy lakást ês egy 8 napos Maldív-szigeteki nyaralást."


Valami ilyesmit feleltem volna neki.

2016. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!