Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális ha egy...

Szerintetek normális ha egy egészséges, felnőtt,30 éves nő -akinek munkája is van- még a szüleivel él?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 20:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne lenne az?
2018. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Igen, normális.A mai világban, főleg Magyarországon nem szégyen az ha valaki még a szüleivel él, vagy azért mert kénytelen gondoskodni róluk, vagy mert pénzt akar spórolni a jövőre és nem elszórni egy albérletre.
2018. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Csak mert az elköltözésnek nem lenne semmi akadálya. Van munkája, pénze, évek óta van barátja.. Otthon semmit nem segít kb. mindent az anyukája csinál meg neki. Szerintem ez nem normális, de érdekelne mások véleménye is!
2018. máj. 6. 20:14
 4/29 A kérdező kommentje:
De nincs is jövőképe.. nem spórol pl. továbbtanulásra vagy lakásra hanem mindenféle fölösleges dologra elszórja. Egyszerűen csak örül hogy főznek, mosnak rá :/
2018. máj. 6. 20:15
 5/29 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem egyáltalán nem. Én 30éves nőként nehezen tolerálnám, ha pl ismerkednék egy velem egykorú férfival, és kiderülne, hogy ennyi idősen még a szüleivel él. Ez számomra annyit jelentene, hogy nincsen igénye az önálló életre, és ez nálam elég sarkalatos pont. De van aki másképp közelíti ezt meg, hogy gondol a jövőjére, tud spórolni, stb stb. Én akkor sem tudnék egy háztartásban élni a szüleimmel felnőtt emberként, dehát ez én vagyok
2018. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván a szülőknek és neki is valamiért így felel meg, ahogy egyre többeknek.

Lehet játszani felnőttesdit, albérletest a pasinkkal, utána meg itt tenni fel a kétségbeesett kérdéseket, hogy mások miből vesznek lakást?

Egyre kevésbé divat utálni a szülőket, a családot, legalábbis azoknál, akik továbblátnak az orruknál.

Ha neked ez nem adatott meg, ne irigykedj, mert árt az egészségnek!

2018. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%

Nincsen ezzel semmi probléma, ha valaki olyan kapcsolatban van a szüleivel, hogy jól kijönnek egymással és a szülők nem kezelik gyerekként, csak azért, mert velük él.

Én személy szerint nem tudnék a szüleimmel élni, mert bár imádom őket, hajlamosak úgy kezelni, mintha még gyerek lennék. Sosem vagyok rendesen felőltözve, meg fogok fázni, nem eszem elég vitamint-szerintük. Csupa szeretetből figyelmeztetnek :)

A környezetemben is van olyan, aki felnőttként a szüleivel él, de ők inkább egymás mellett élnek, nem szólnak bele a másik dolgába. Nem vagyunk egyformák.

2018. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező saját kommentjeivel kialakult kép alapján a helyzet a szülők aktív közreműködésével alakult a leírtak szerint és a felek ezek szerint kölcsönösen el is fogadják, sőt talán még kedvelik is ezt az állapotot. Ezek alapján a "normalitásról" kívülálló nem tud nyilatkozni.
2018. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
46%
Én 30 évesen gáznak tartanám h anyu mosná a bugyim amit előzőleg a pasim leszedett rolam,bocsi lehet vulgáris voltam,de 30 éves nő akinek pasizni van esze,az menjen külön és tanuljon meg mosni főzni mert a felnőttség nem az anyuci mos főz rám én meg kufircolok az aktuális pasimmalt jelenti mifelénk..
2018. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
Nekem inkább az az abnormális, amikor emberek olyasmibe ütik az orrukat, amihez semmi közük!
2018. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!