Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondolsz a gyermekbántalma...

Mit gondolsz a gyermekbántalmazásról?

Figyelt kérdés
Milyen következményei lehetnek,ha a gyereket bántják? Egész életre kihat?

2018. máj. 9. 23:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen kihat. Engem anyám ütött vágott ahol èrt. Szeretetet nevelést nem kaptam.most felnőtt fejjel nem vagyok teljesen tisztában azzal,hogyan neveljen a saját gyerekem. Szeretetet tudok adni,de kifog rajtam a saját gyerekem
2018. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
#21 A helyedben agyonverném.
2018. máj. 26. 11:47
 23/30 anonim ***** válasza:
#22, az anyámat? Sok éve már azt se tudom hol van és mi van vele,de nem is akarom tudni.
2018. máj. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

14-es igen. Legalabbis az enyem. Sot nagyon jol tarsult is. Mar baromira hasonlit apamra ezaltal tokre jol kijonnek. Altalanos iskolas voltam amikor azt mondta miattunk nem fog apammal allandoan veszekedni mi majd ugyis kirepulunk es o marad vele.. errol ennyit...

Amugy egy budos nagy k**va volt mindketto vagy meg az nem tudom.. orrba-szajba csaltak egymast! Anyam, meg csak par honapos voltam hordta fel hozzank a szeretojet amig apam dolgozott, hetente 1-2 nap bulizni jart a baratnojevel..ha epp otthon volt napkozben akkor felment trecselni a szomszed baratnojehez engem meg a lakasba hagyott a kisagyba egyedul.Minket le se szartak...Apam csak annyira foglalkozott velunk amig megalazhatott es uvolthetett nap mint nap. Sosem ereztem iranta semmi apait. Mindig is idegen volt a szamomra.

Gyulolom mindkettot es undorodom toluk. Halistennek nem beszelunk mar. Soha tobbe nem is akarok! Az egesz eletemet megkeseritettek! Eleg volt ez a majdnem 30 ev! Halistennek van sajat csaladom ami teljesen mas mint amibe felnottem! Sose tudnam ezeket tenni mint ok!!

2018. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
#24 Tehát prűdek voltak és elfojtották a nemiségüket.
2018. máj. 26. 12:36
 26/30 anonim ***** válasza:
Prud, tisztesseges, szereto csalad voltunk.. igen..
2018. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
A prűd emberek rosszak. Semmit nem szabad elfojtani,mert minden rosszat az okoz.
2018. máj. 26. 12:50
 28/30 anonim ***** válasza:

Persze. De azert egy hazassagban nem megengedett nalam a megcsalas. Attol meg nem prud az ember. Nalam ez alap Tisztelet!

Amugy pont lesz***nam hogy csaltak meg egymast ha velunk normaisan viselkedtek volna.. de mind hazastarsak mind szulok abszolut megbuktak a szemembe!

2018. máj. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Eleg szomoru hogy szamodra a nem megcsalas az prudseg. A prudseg nem ennyiben merheto..


Mindenkinek a maganugye ha nem a gyerek gondozas rovasara megy vagy elhanyagolasara!! Pont a gyerekbantalmazasrol szol a kerdesed!!

Azt gondolom hogyha egy hazassagban nem boldog-boldogtalannak tesszuk azet a labunkat hanem mondjuk a hazastarsammal probalom helyrehozni a dolgokat akar a szexet feljavitani stb.. az nem egyenlo a prudseggel! Hanem tisztelem a hazassagom, a kapcsolatom, a gyerekeimet azzal hogy tisztelem az apjat/anyjat es nem pedig megoldas kereses helyett sunyi modon megcsalom! Persze ez a legkonnyebb! Uj preda uj ingerek mint hogy manapsag mar barmi is meg legyen javitva! De a szomszed noje sem lesz zoldebb egy ido utan.. ez a mai tarsadalom. Az nem ertek hogy dugok mindenkivel! Az a legkonnyebb! Dolgozni kell a kapcsolaton hogy megmaradjon es jo is maradjon minden teren! Nem gondolom hogy egy hazassag errol kene szoljon hogy ki kivel mennyit b**ott a szomszedba vagy a hitvesi agyba! Abba az egesz kapcsolatba mar akkor bele lehet sz***ni ha mindenki kitekint mert az annyit jelent hogy nem is akarnak semmit tenni a kapcsolatukert valojaban nem is erdeklo oket! Akkor minek vannak egyutt?? De persze sokaknak ez manapsag eleg nagy kihivas ugy latom...

2018. máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Jah es ez lemaradt csak hogy tisztaban legyel a fogalmakkal!


prűd (melléknév)

Fájl:Prűd.jpg

1. Túlságosan szemérmes (személy), aki kényeskedésből vagy tettetésből nagyon szégyenlős, nemi vonatkozásban gátlásos.


A prűd lány nem akar egyedül maradni a neki udvarló fiatalemberrel. A prűd nő felháborodik, amikor a szexről van szó.



2. A nemi erkölcsre túlzottan vigyázó (személy), aki kicsinyes szempontok szerint bírálja, tiltja a nemi élettel kapcsolatos viselkedést, megnyilvánulást.


A prűd anya félti a lányát a fiúktól. A prűd ember elszörnyülködik a film merész szerelmi jelenetén.



3. Túlságosan szemérmes személyre jellemző (gondolkodásmód, megnyilatkozás, viselkedés); a nemi erkölcsre túlzottan vigyázó emberrel kapcsolatos (dolog).


A lány az anyja prűd tilalma ellenére titokban találkozik a fiújával. A prűd viselkedés gúnyos megjegyzéseket vált ki.



Eredet [prűd < francia: prude (túl szemérmes, álszemérmes) < prudent (óvatos) < latin: prudens < providens (előrelátó) < pro- (előre) + video (lát)]


De ugy latom ahogy otthon rolad ugy te is konnyen iteletet mondasz masokrol ugy hogy fingod sincs mert nem ismered a masikat. Ha serelmezed a bantalmazast, te magad ne valj bantalmazova!!

2018. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!