Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nam aludhatok a barátnőm...

Miért nam aludhatok a barátnőmnél 18 évesen?

Figyelt kérdés
Soha az életbe nem buliztam nem drogoztam nem cigizem. Aránylag jól tanulok. Ma megkérdeztem hogy ott aludhatok-e az egyik haveromnál. Semmit nem csinaltunk volna csak filmeztunk volna/xbox. De persze hogy nem engedték meg. Erre anyám azt mondta hogy maaajd a barátnődnél ott aludhatsz 22 évesen. 22évesen wtf?? Már van 3 hónapja egy szép/aranyos barátnőm. De még nem mondtam el nekik. A barátnőm 17 éves.
2018. máj. 10. 21:30
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Jó persze nem fognak megakadályozni hogy a csajomnál aludjak. De ezt akkor sem értem
2018. máj. 10. 21:31
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Pont azert amiért anyucitol kell engedélyt kérned.
2018. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%
Azért,mert én alszok nála,és szüleid nem akarnak balhét!
2018. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jézusom #3 vegyél már vissza az arcodból. Normális válaszokat szeretnék
2018. máj. 10. 21:51
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
szerintem ha 18 éves vagy akkor nehogymár a szüleid véleményét kérd ki, hogy hol/kinél aludhatsz
2018. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Közöld. Ide megyek, ekkor jövök. Lázadj. Ha mindig azt csinálod, amit mondanak, 30 évesen is parancsolgatni fognak neked.
2018. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Szépen fokozatosan szoktasd hozzá őket,hogy elmész mikor akarsz. De míg ott élsz/ők tartanak el joguk van tudni,hogy elmész. A barátnődet meg mutasd be nekik..szokják,hogy van Neked.
2018. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12%

Aludhatsz. Megkéred a kezét, feleségül veszed, és boldogan éltek, amíg meg nem haltok.

Ásó, kapa, nagyharang választ el csak benneteket.

[link]

2018. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Én 17 évesen már aludtam az akkori párommal,esküvő nélkül. Szép lenne ha csak házassági papirral lehetne együtt aludni. 18 vagy,menj át, ennyi.
2018. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%

Én ezt nem értem, az itteni válaszolóknak nincsenek szülei, nem nevelték semmire őket? Ha én 17-18 évesen, amíg még otthon laktam és a szüleim tartottak el, csak úgy bejelentettem volna, hogy most épp ide-oda megyek és csá, úgy megvertek volna hogy beszartam volna...És én sem tűrném el, ha lenne gyerekem, hogy magát felnőttnek képzelve jöjjön-menjen. Vagy akkor húzzon el, dolgozzon és tartsa el magát, ha akkora nagy valaki.


"Soha az életbe nem buliztam nem drogoztam nem cigizem." - totál megható ez, amikor tizenéves kis pOcsösök mondják.

2018. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!