Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 19 éves vagyok és nem aludhato...

19 éves vagyok és nem aludhatok a barátommal, miért?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a barátommal, ő 21,én 19. Az én szüleim nagyon maradiak és nem engedik hogy együtt aludjunk. Félek hogy rá fog menni a kapcsolatunk, mert minden barátunktól azt hallgatjuk hogy hányszor aszanak együtt a párjukkal, nálunk pedig ez nem téma. . Amikor rákérdeztem hogy mégis miért nem? Akkor sem kaptam normális választ, csak egyből a kiabálás jött, hogy akkor csinálj amit akarsz, de költözz is oda akkor.. Mit kéne tennem? Valakinek volt hasonló?
2017. máj. 16. 02:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%

Hat tenyleg eleg maradiak, mar bocsanat

Nem szeretnem oket bantani de be kene latniuk hogy nem vagy mar kislany...foleg hogy 3 eve mar egyutt vagytok. Neked sem konnyu mert nyilvan szereted a szuleidet es nem akarsz balhet veluk, de ez igy akkoris tulzas.

2017. máj. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
71%
Akkor az ábra világos: költözz el és meg van a dolog oldva.
2017. máj. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
60%

Hát akkor költözz oda.


A szüleid nyilván nem tuják még elfogadni, hogy már nem vagy gyerek, de ez természetes, csak valaki képes kulturáltabban kezelni. Vagy leharcolod velük ezt a szokásos küzdelmet vagy eltűröd, amíg nem költözöl el, hiszen még függsz tőlük.

2017. máj. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer külföldről jöttem haza, es barátnőméknél aludtam, mára már anyósom megkérdezte melyik ágyon akarok aludni, én meg mondtam hogy ahol a barátnőm, ma már feleségem. Hát nem tetszett nékik,igaz nem ellenkeztek, de a viszonyunk anyóspajtással nem a legjobb. Ezzel azt akarom mondani hogy vagy kiálsz magatokért, vagy megszoksz, vagy elköltözöl és a te lakásodban a te szabályaid alapján élsz.
2017. máj. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
14%
Mert 19 éves gyerek vagy. Ha felnőtt lennél, elköltöznél és nem szólhatnának bele.
2017. máj. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
35%
"minden barátunktól azt hallgatjuk hogy hányszor aszanak együtt a párjukkal" Az szép. dicsekedni kell hogy hé, én szexelek.
2017. máj. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
22%
Tényleg arra vágysz, hogy csak azért feküdjön le veled, hogy neki is legyen mesélnivalója? Gáz...
2017. máj. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
24%
Nem ezeket a válaszokat vártad? Én is azt mondom kislány vagy. Ha nem az lennél meg tudnád oldani felnőtt módjára , nem kellene kiirni ide. Persze inkább te is azért akarsz lefeküdni vele hogy legyen mit eldicsekedni.
2017. máj. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
51%

Mert 19 évesen még ilyen szófogadó kislány vagy. Te nem szoktál nemet mondani?

Javaslom egyik este mondd azt,hogy kikísérted és aludjon nálatok. Kb ennyi. Ha megint dumálnak megint ezt csinálod. Csak nek ellenőrzik le a szobádat mint egy hülyegyereknek. Véletlen nem kell egy szobában aludnod velük?

2017. máj. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
49%
Igen, a korodhoz képest Te is gyerek Vagy. Nagyon. Ha felnőttként viselkedsz akkor akként is bánnak Veled. Neked kell megoldani, kivívni, hogy ne szabályozzanak, de mondjuk ezt nem most kellett volna, vagyis kellene elkezdeni, de még menthető. Azért vicc, hogy elkéredzkedsz a szüleidtől, hogy hova mehetsz?? Dolgozni is elkérezkedsz, ha tanulsz akkor a fősulis jegyeidről is beszámolsz vagy mi? Fogod magad, bepakolsz, és átmész aludni, annyit mondasz majd jövök és pont. Eleinte lesz pár üvöltözés, de innét rajtad áll, hogy később ne legyen. Én 40 vagyok, de még anno nálunk sem volt ilyen, falun, főleg nem 19 évesen, igaz akkor már nem laktam otthon és dolgoztam, mellette tanultam még tovább.
2017. máj. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!