Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nam aludhatok a barátnőm...

Miért nam aludhatok a barátnőmnél 18 évesen?

Figyelt kérdés
Soha az életbe nem buliztam nem drogoztam nem cigizem. Aránylag jól tanulok. Ma megkérdeztem hogy ott aludhatok-e az egyik haveromnál. Semmit nem csinaltunk volna csak filmeztunk volna/xbox. De persze hogy nem engedték meg. Erre anyám azt mondta hogy maaajd a barátnődnél ott aludhatsz 22 évesen. 22évesen wtf?? Már van 3 hónapja egy szép/aranyos barátnőm. De még nem mondtam el nekik. A barátnőm 17 éves.
2018. máj. 10. 21:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
#10 “úgy megvertek volna...” és erre büszke vagy vagy mi? Szerinted ennek így kell működnie? Van baj...
2018. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
#10, ízlések és pofonok... mert volna valamelyik szülőm 18 éves korom után kezet emelni rám...
2018. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lennének szüleink? De engem például szeret az anyám. Nem díszből vagy kötelességből, mert úgy illik, hanem csak úgy mezei lelkek találkoznak módra. Soha nem emelne kezet rám. 17-18 évesen ő pénzelt, hogy "felnőttet játszhassak". Ha megszakítottam volna vele a kapcsolatot (soha eszembe nem jutott ilyesmi, én is szeretem őt), utánam utalta volna a pénzt, mert képzetlenül, fiatalon nehéz az élet és fájt volna neki, ha nélkülözök.
2018. máj. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális családban nem verekedünk,főleg nem gyereket,sajnálom aki ilyen közegben él, nő fel,mert ezt a mintát viszi tovább ,mint látjuk,és normális családban nem fojtjuk meg a maholnap önnáló felnőtt gyerekünket.
2018. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%

Ne legyél már ekkora puhap#cs.

Nem csesztetni akarlak, de ha nem lázadsz akkor tényleg 25-30-35 évesen is ezt fogják veled csinálni. Ne a #10-es és a családja legyen a mérvadó, mert az övé se normális.

Egyébként a lány is elfog téged hagyni, hogyha ilyen maradsz előbb-utóbb.


Megfogod mondod, hogy mész és majd jössz.


Rendőrséggel nem hozathatnak haza mert elmúltál 18 éves, ők nem hozhatnak haza erőszakkal mert az a személyi szabadság megsértése (talán nem ez a hivatalos neve), ha pedig ennyi miatt kiraknak az utcára (valószínűleg nem fognak, csak néhány embernek az elmondásaik alapján ilyen szülei vannak), akkor nem a gyereküknek neveltek, hanem az engedelmes kutyájuknak.


Kicsit szarul érzem magam az utolsó mondatrészem miatt, de ez van.

2018. máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
60%
Kérdezd meg, hogy most miért nem. Ne hagyd, hogy tereljen az anyád. Addig ne engedj amíg ki nem böki, hogy most miért nem alhatsz ott? Valamint nem árt közölni vele, hogy a gyereke vagy, nem pedig a tulajdona. A kettő nem ugyanaz. Van aki azért csinál gyereket, hogy legyen ki felett uralkodnia, mások azért csinálják, mert szeretik/szeretnék.
2018. máj. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Soha az életbe nem buliztam nem drogoztam nem cigizem. Aránylag jól tanulok - igen, ez ALAP, nem kell büszkének lenni rá :)


És hogy jön oda az hogy a HAVERODNÁL alszol, meg a csajod?

Ha hazudni készülsz, akkor meg tök megértem, hogy nem engedik.


És akor leszel felnőtt meg önálló, ha majd nem anyudék tartanak el, tudod? :)

2018. máj. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%

18 évesen felnőtt ember vagy. Azt csinálsz, amit akarsz.

Ha a haverodnál szeretnél aludni, akkor ott alszol és kész.

Szólj nekik, de ne kérd az engedélyüket.


Persze, ők tartanak el, de nem te kérted hogy szüljenek meg és hogy neveljenek fel :)

Amúgy engem teljesen felnőttként kezeltek már fiatalabb korban is, nem csak 18 éves kortól. Így nem kellett lázadnom. Vágj vissza, hogy lehet hogy most még ŐK tartanak el Téged, de majd 50 év múlva Neked kell eltartanod és ápolnod ŐKET... Gondoljanak erre is..


A #10-es egy idióta és az egész családja is az.

2018. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
36%

Jó persze nem fognak megakadályozni hogy a csajomnál aludjak


Oké, de te se akadályozhatod meg őket hogy mostantól egy fillért se adjanak az ellátásodba.

2018. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
90%
A pénznek mi köze ahhoz, hogy ki hol alszik?
2018. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!