Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Előző kapcsolatomból a hölgy...

Előző kapcsolatomból a hölgy azt állítja tőlem lett terhes, apasági tesztre nem hajlandó, a gyermek mivel férjnél van az ő nevére került, valahogyan én kideríthetném hogy tényleg enyém e a pici?

Figyelt kérdés
2018. máj. 15. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

DNS vizsgálattal magán laborban. De a bíróság nem fogadja el, és nem biztos, hogy tudsz dns-mintát szerezni a gyerektől.

Az csak az én véleményem, hogy amelyik nő biztos az apa kilétében, az vállalja az apasági tesztet. Úgyhogy szerintem kicsi az esély, hogy tényleg tőled van.

2018. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Dns teszt nélkül nem hiszem, hogy ki tudnád deríteni. Miért nem hajlandó a tesztre? Ez így elég kamunak tűnik, ne írj alá semmit. Jogi úton nem követelhet tőled gyerektartást, ha nem ismered el a gyereket, de a tesztre sem hajlandó. Ha bírosághoz fordul gyerektartásért, ott meg a bíróság fogja elrendelni a dns tesztet, abban az esetben ha nem ismered el, hogy te vagy az apa. Azt mondjuk remélem tudod, hogy a bíróságon, ha kiderül a teszt után, hogy te vagy az apa akkor neked kell kifizetni a dns teszt költségét, ha anyuka kamuzott akkor pedig neki.
2018. máj. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy mit akar a nő? Gyerektartást? Vagy mit? Nem értem. Ha nem akar apaságit, azzal automatikusan elismeri, hogy a férjéé a gyerek, és tőled semmilyen követelése nem lehet.

Vagy tartsd a kapcsolatot a gyerekkel? A férje mit szól hozzá?

Vagy vedd a nevedre? Apasági nélkül ez sem igazán indokolt.

Vagy csak érezd rosszul magad?

Szóval, mit akar ezzel a nő?

2018. máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy dolog. De mit akar ezzel? Csak nem pénzt követel? Mert addig nincs pénz, míg nincs DNS teszt, ami bizonyítja az apaságod. Ha biztos lenne benne, hogy a te gyereked, akkor simán belemenne. Ez lenne mindenki érdeke. Így csak zsarolni akar, szóval legyen tököd és ne menj bele a játékba.
2018. máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
"mivel férjnél van az ő nevére került, " - beszélj a férjjel, ő kérhet DNS tesztet akár bírósági eljárásban is (apaság vélelmének megtámadása), te meg fizeted a költséget, ha tényleg ő az apa, nem te...
2018. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Adj be egy apaság megállapítása iránti keresetet te, vagy a férj egy apaság megdöntése iránti keresetet. Lessz ott nemulass....
2018. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
"Adj be egy apaság megállapítása iránti keresetet te," - a Kérdező nem adhat, a rendezett apaságot nem lehet kívülről megtámadni semmiféle jogcímen. Vagy a férj adhat be, vagy a nő, de utóbbi csak a gyámhatóság hozzájárulásával.
2018. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
“Azt állitja, hogy tőlem terhes” ez a rendezett apaság? Simán beadnék egy keresetet. Ez bővn elég ok rá.
2018. máj. 16. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
"Rendezett apaság" = van akit törvény szerint apának kell tekinteni, vagy aki már elismerte az apaságot = ki van töltve az apa neve a születési akvi kivonatban. (aki nem ért hozzá, minek dumál...)
2018. máj. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

Én nő vagyok, majdnem hasonló helyzetben. Annyi, hogy én nem voltam férjnél. 100%-ra tudtam, hogy ki a gyerekem apja. Ő nem akarta elhinni, bár szerintem nem volt rá oka, mert csak ő volt, és ezt ő is tudta. Én a gyereket nem voltam hajlandó kitenni egy DNS vagy akármilyen tortúrának, azért, mert az apja ilyen, inkább bevállaltam apa nélkül.

(az igazsághoz tartozik, hogy később vállalta az apaságot, még szülés előtt, mert valamiért rájött, hogy nem verem át, és a gyerek tiszta apja :-)


Ezt csak azért írtam, hogy nem lehet, hogy hasonló okból nem akar a nő DNS-t?

2018. máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!