Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya utal? Igazuk van? (magyar...

Anya utal? Igazuk van? (magyarazat lent)

Figyelt kérdés
Ide koltozott hozzank anya uj pasija akit az osszekoltozes elott 2 honappal ismert meg. Ugy erzem o is utal engem. Mindenert kiabalnak es ugy erzem alig varjak h koleszos legyek (mivel el akarnak koltozni es a sulit nem akarom ott hagyni) . Hulyenek es lustanak neveznek, mert 16 evesen meg nem akarok dolgozni. Azt mondjak velem van a hiba.

2018. máj. 20. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Mit utal, pénzt? Örülj neki.
2018. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Tipikus esete annak, amikor az anya már nem csak anya, hanem nő is akar lenni... Sajnos ezzel nem tudsz mit csinálni. (Én 12 voltam, amikor anyámat elérte ez. Apámat elzavarta, nős férfi kellett neki és aztán 12 voltam, mikor hozott egy férfit haza. :/ neten megismerte, hozzánk költöztette....)


Nőlj fel a feladathoz és igyekezz függetlenedni, hiába vagy fiatal.

2018. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
63%
egyetértek 2. hozzászolóval. Ilyenkor betudnak kattanni nagyon , és sok esetben az új férfit helyezik előtérbe gyerekükkel szemben. (tisztelet a kivételnek)
2018. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Utolso vagyok. Bocsi rossz kerdeshez irtam mert telen elkattintottam...
2018. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy utál, azt max ő érzi, te csak gondolod. És nem mindegy, mert mást jelent. Egészen pontosan azt jelenti, hogy te nem tudod, mert nem kérdezted meg, hogy utál-e. Minket kérdezel meg, akik nem ismerik a szituációt. Ennyi infóból következtetni valamire nem könnyű.


Inkább beszélje erről a gondolataidról. Mond el, mit gondolsz. Tudd megmondtani, hogy mire van igényed és mi nem tetszik a jelenlegi helyzetben. Kérd meg, hogy ismételjék el, hogy biztosan tudjad, értik, amit mondasz. Majd hallgassad meg őket és mond el mit értettél meg abból amit ők mondanak.


Ha ez megvan, akkor lehet tovább lépni.


Az, hogy minden miatt kiabálnak az annak a jele, hogy nem tudtok kommunikálni. Nem hinném, hogy te mindenkivel kiabálász, vagy ezt váltanád ki és nem hiszem, hogy a szülő is mindenkivel így viselkedne. Ezért a kommunikációs gát köztetek van. És úgy lehet legkönnyebben feloldani, ha mind2 fél megmutatja, hogy hallja, és érti mit mond a másik.

2018. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!