Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van errr értelmes magyarázat?

Van errr értelmes magyarázat?

Figyelt kérdés
Párom kisfiát megszületése óta nevelem ott voltam szülésnél is.Apja ugyanis terhessége alatt otthagyta a párom.Mikor megszületett akkor is és most is mindenki azt mondja,az ismerettségi körbe,hogy le sem tagadhatnám úgy hasonlít rám és persze az anyját is látják benne.Már 4 hónapos és nagyon fejlett kisgyerek.Ők mondjuk nem tudják,hogy nem én vagyok az apja.Sajnos ismerem a kisfiú apját de én sem látom a gyerekbe.Hogy lehet ez?
2017. máj. 14. 08:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden gyerek hasonlit a szüleire. Az ismerőseid se azért mondják, mert a gyerek ugye néz ki, mint te, hiszen az ki van zárva, hanem azért, hogy kedveskedjenek neked.
2017. máj. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene a gyereknek éppen az apjára hasonlítani? Az anya meg a nagyszülök, illetve az egyéb ösök éppen annyira "benne vannak" a gyerekben, mint az apja - szóval hasonlíthat mindenki másra inkább.

Emellett egy négy hónapos gyerek még annyira sokat fog változni, hogy nem kizárt, hogy esetleg majd a kamaszkorban jönnek elö hasonlóságok az apjával.


De ö ettöl függetlenül a te gyereked lesz inkább, ha te "segítettél" neki megszületni és te neveled fel öt.

2017. máj. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mert 99 emberből 99 azért nem hiszem,hogy kedveskedne azt azért észre lehet venni.Vannak szókimondó emberek is akikről biztosan tudom,hogy megmondanák a frankót.
2017. máj. 14. 08:23
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Nyilván kiugranal a borodbol, amikor szókimondó emberke kozolne, hogy "je, ez a gyerek nem is hasonlít rád, tán csak nem a postás az apja"
2017. máj. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen ismerek olyan embert akiről tudom,hogy olyan volt már rá példa,hogy beszólt ilyen helyzetbe valakinek
2017. máj. 14. 08:27
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Egy négyhónapos kisgyerek még szinte mindenkire hasonlít. :-) Gondolom, van rajta egyetlen jellegzetes vonás, ami rajtad is hasonló (szemöldökvonal, szem formája, stb, stb), és/vagy a színei hasonlók a tiédhez, és ez tűnik fel az embereknek. Ha a biológiai apával látnák, valszeg akkor is ezt mondanák.
2017. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nagyon őszinték az ismerőseid, ha te is annyira őszinte vagy velük, hogy azt hiszik te vagy a gyerek apja:D

Egyébként kicsiként nehéz megmondani szerintem később jön ki egyértelműen,hogy hasonlít a szülőkre.

2017. máj. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az ismerősöm fia már megszületéskor apja klónja volt most fordult át anyára és 4 hónapos,akkor ezt mivel magyarázod?
2017. máj. 14. 09:00
 9/21 anonim ***** válasza:
Jaj kérdező ne már. Egy 4 hónapos gyerek leginkább senkire nem hasonlít, csak a szülők imádják ezt belelátni. Nyilván nem a te gyereked, nyilván nem rád hasonlít... Ennyi erővel rám is hasonlíthat. Kicsit használd már az eszed.
2017. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nyilván igazat mondassz
2017. máj. 14. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!