Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim szerint egy nagy...

A szüleim szerint egy nagy nulla vagyok. Vajon igazuk lehet?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a szüleim tönkretették az életem. Mindennap veszekednek hol egymással, hol velem. Ez kiskorom óta így megy. Mindig abból állt ki az életem, hogy valamelyiküknek adjak igazat a veszekedésben. Szerintük én soha nem fogok tudni nélkülük élni, mert egy kis elesett, szerencsétlen vagyok. Szerintük párkapcsolatom sem lesz soha. Ha egy fiúval randizok is, mindig azt fújják, hogy akad neki jobb, mint én, és hogy úgy se leszek senkinek se jó. L/22
2017. jan. 16. 10:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
Szavazzunk, ki nyeri a mai nap "megrendítő gyermeksorsok" versenyét? 22 évesen mondjuk túlkoros vagy, de sebaj, mondd hogy elírtad, és tizenkettőt akartál írni igazából.
2017. jan. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nincs jobb dolgod, mint hülyeségeket ide írni?
2017. jan. 16. 10:31
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Ennyiből nem lehet megmondani, hogy te 0 vagy-e. Ezek a dolgok a szüleidet minősítik, nem téged.
2017. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%
Pedig igaza van. Felnőtt nő vagy. Nem kell a dráma.
2017. jan. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

Gáz, ha ilyeneket mondanak a szüleid. De neked el kell fogadnod, hogy nem lesztek sose idilli család.

Éld a saját életed és ne foglalkozz a szüleiddel.

2017. jan. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ideje lenne fölhagyni az önsajnálatal és elkezdeni a saját életedet.


Nem hibáztathatod a szüleidet 22 évesen, már négy éve felnött vagy, ezalatt felépíthettél volna valamit.

Még nem vagy egészen elkésve, de ahhoz már túl idös vagy, hogy folyamatosan a szüleidre hivatkozz és öket hibáztasd, ha TE rontod el a SAJÁT életedet!


Elköltözöl, keresel albérletet/szobát, dolgozol, eltartod magad és bebizonyítod nekik, hogy igenis vagy valaki.


Ha ugyanis továbbra is csak nyavalyogsz, akkor éppen az lesz az eredmény, amit állítanak, méghozzá NEM AZÉRT, mert ezt mondják, hanem MERT TE úgy akarod!

2017. jan. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
53%
Hogy mennyi lelketlen gyökér van ebben a kategóriában, te jó isten...
2017. jan. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
26%

#7: Akkor mi a jó? Buksi simi? 22 éves vagy, ajajj, cudar szülők, igazad van, sajnáld magad. Ez előrébb viszi? Nem.

22 éves.

2017. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy egy nulla. Csak ideje lenne felnőnőd, és nem pedig a szüleidet hibáztatnod a mostani életed miatt.
2017. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
12%
Igazuk van. Másban 16 évesen több az öntudat.
2017. jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!