Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire avatjátok be a...

Mennyire avatjátok be a szüleiteket a magánéletetekbe? Ezt elmondjam, vagy csak feleslegesen idegesíteném vele?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm által megismerkedtem egy férfivel aki támogat anyagilag.


Egyetemre járok, évközben is tanulok rendesen.

Viszont az ösztöndíj és az ilyen-olyan alkalmi munkákkal keresett pénz nem igazából elég arra, hogy Budapesten megéljen az ember. Anyukám egyedül nevel, ahogy tud, támogat, de nyilván neki is kell fizetnie otthon a ház rezsijét, ételeket, stb. Apára nem számíthatok, ő hol támogat, hol hetekig elérni sem bírom, a gyerektartást sem fizeti ki anyának.


Rossz, hogy titkolózom anya előtt, mert eddig mindent megbeszéltem vele, beavattam a legapróbb dolgokba is. És ez a mostani helyzet alapból nehéz nekem, mert tudom, hogy ez így nem jó, nem így kéne élnem, de közben látom már közel 2 éve, hogy a legjobb barátnőm a nehézségek ellenére is mennyire jól elvan, nincsenek anyagi problémái, ha éppen olyanja van, simán elkölt egy átlagfizetést egy nap alatt, vagy elmegy napokra wellnessbe.

Nekem meg anya már most azon stresszel, hogy a következő évi tandíjat miből fizeti ki, ha apára megint rájön az 5 perc és nem ad pénzt...


2018. máj. 20. 20:26
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam prostinak, ha muszáj valamit mondani, akkor inkább a kitartott jelző illik ide.

De én sem vagyok erre büszke, meg nem is szeretném, hogy erről tudjon mindenki.

2018. máj. 20. 20:35
 2/44 anonim ***** válasza:
87%
Akkor ne mondd el. Minek?
2018. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
92%
ne mondd el. csalódna benned, de leginkább önmagában, amiért nem tud olyan feltételeket biztosítani neked, hogy ilyesmi eszedbe se jusson. ne okozz neki fájdalmat. te pedig gondold át biztosan kell-e ez neked. nem ítéllek el és nem is akarlak kioktatni, ne sértődj meg, csak gondold végig mi is a fontos számodra. a kényelem vagy az önbecsülés.
2018. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

De olyan, mintha érezné, hogy valami nem oké, valamit nem mondok el neki... Vagy lehet ez azért van, mert én is parázok ezen, és már bebeszélem magamnak.

Csak pl. most is kérdezte, hogy miért maradok ennyiszer itt a hétvégéken, meg hogy alig érek rá esténként beszélgetni vele.

2018. máj. 20. 20:42
 5/44 anonim ***** válasza:
83%

"Nem tartom magam prostinak, ha muszáj valamit mondani, akkor inkább a kitartott jelző illik ide."


Erről eszembe jut a barátnőm, aki külföldön szállodaiparban a szobák tisztaságát manageli. 😊

Vagyis takarító. Aki pénzért cserébe szexel, az prosti.

Félre ne értsétek nem nézem le a takarítókat, csak a megfogalmazása vicces.

2018. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
72%

Nekem egy kérdésem lenne: szereted ezt a csávót, vagy csak kihasználod?

Van olyan barátnőm, aki háztartásbeli és a férje tartja el. Nem élnék így, de elfogadom, ha másnak ez a döntése.

Viszont azt, ha csak a pénzéért vagy valakivel, azt nem tartom helyesnek.

2018. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
82%

szerintem semmikepp ne mondd el neki, eleted vegeig hallgathatnad hogy ez nem helyes, stb stb, mikozben nagyon szrul erezned magad. ( lehet hogy igy is, de igy legalabb anyudnak nem faj).

csinald, amig hasznod van belole, de ennyi, ne hireszteld, meg ne ess tulzasokba.

2018. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
42%

Azért ne keverjünk már össze egy háztartásbeli feleséget, anyát valakivel, aki pénzért szexel...


Kérdező, engem az érdekelne, hogy mennyi idős vagy? Nem szeretnél igazi társat? Nem vágysz a szerelemre? Nem érzed, hogy valami csodától esel el emiatt a pasi miatt?

2018. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
30%
Nem artana tudniuk, hogy egy kuncsaftos (egyelore, persze) prostit neveltek. Meg kesobb kinos lehet nekik osszefutniuk az eloszobaban a kovetkezo kuncsaftokkal.
2018. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Nem szeretem... Vagyis vonzódom hozzá, meg jó vele lenni, de nincs szerelem.


21 éves leszek novemberben.

Nem így tervezem leélni az életemet, egyetemre járok, szeretnék önálló karriert majd. De jelenleg nem hiányzik a komoly kapcsolat.

2018. máj. 20. 21:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!