Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam anyumnak? Félek,...

Elmondjam anyumnak? Félek, hogy agyturkászhoz visz.

Figyelt kérdés
Beleszerettem valakibe, aki egy hónapja öngyilkos lett. Úgy érzem,azóta minden üres, felesleges lett. Nem érdekel semmi, csak játszom,hogy minden rendben van, kozben minden este rá gondolok,sírok. Hiányzik,pedig nem élt példaértékű életet,mégis megfogott. Az jár az agyamban, miért nem segített neki a családja.Hiányzik...leírhatatlanul.Azt hittem, átmegy ez az érzés, de egyre rosszabb.Anyum egyből elmeorvoshoz vinne
2018. máj. 22. 01:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

Ez egy teljesen normális emberi reakció arra, ha elveszítjük, akihez kötődünk. Ha anyád ezért elmeorvoshoz akar vinni, akkor neki kell elmeorvos. De szerintem nem vinne, csak te hiszed róla ezt, mert sohasem számíthattál rá, és gyakorlatilag megtiltotta, hogy bizonyos érzelmeid legyenek. Ha mégis elvinne, akkor az orvos fogja elküldeni őt a sunyiba.


De ha ennyire nem bízol az anyádban, miért kellene neki bármit is elmondanod? Akkor tartsd meg magadnak, beszélj róla másnak.

2018. máj. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj, én sem értek hozzá, de az biztos hogy a pszichológushoz nem elmebetegek járnak. Ismerősömék egy időben folyton jártak és sokkal kisebb gond miatt mint ami veled történt. Elképzelni nem tudom mennyire rossz lehet neked, de ezt szerintem senki sem tudná magában feldolgozni, mert ez hatalmas tragédia. Meséld el anyudnak, ha vele nem olyan jó a kapcsolatod hogy megértsen, akkor valaki másnak akiben megbízol. És nagyon ajánlom hogy menj pszichológushoz (nem rosszindulatból mondom) én nem tudnám feldolgozni és hatalmas trauma lenne a lelkemnek.
2018. máj. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Ne félj az "elmeorvostól", segíthet feldolgozni a gyászt.
2018. máj. 22. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene ennyire félned a pszichológusoktól. :/

Csak elbeszélgetne veled valaki és próbálna segíteni túljutni ezen, hogy jobban érezd magad. Hidd el, neked is jobb lenne tőle.

2018. máj. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Csak nem te is Aviciibe szerettél bele mint minden 2. tini?
2018. máj. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
A pszichológus csak segítene feldolgozni a gyászt. Az meg hogy miért nem segítettek.. A legtöbb ember aki a halálba menekül, előtte jó ideig megjátssza magát hogy jól van, meg minden rendben. A környezete sokszor nem is tudja mekkora a baj csak ha már késő.
2018. máj. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hányszir írod még ezt ki?
2018. máj. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem,cseh hírességről van szó
2018. máj. 22. 07:04
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A pszichologushoz nem elmebetegek jarnak, en is jarok. Pont ilyen esetekben jo ha nem tudsz valamit feldolgozni, vagy segitseg kell. Ha fiatal vagy es nappalis , akkor a helyi nevelesi tanacsadoban jarhatsz ingyen, meg iskolapszichologushoz is.
2018. máj. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

Cseh híresség :D :D :D :D :D :D :D :D

ááááááá :))))) na jólvan, én iszom tovább a kávémat, sok lesz ez az ostobaság ilyen korán.

2018. máj. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!