Vickyy888 kérdése:

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Nemsoká betöltöm a 17et (2 hét mulva) és nemrég már elveszítettem a szüzességem a barátommal akivel nemsoká másfél éve leszünk együtt...mivel nem rendszeres a menzeszem, elfog az anyum vinni dokihoz, de neki nem mindtam hogy már megtörtént a dolog..félek mit reagállna..mivel mi erről nem beszéltünk igazából soha...16 éves kor szerintetek normális már a szülők szemszögéből nézve a szüzesség elvesztése..?:/

2018. febr. 21. 11:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Anyukádnak nem kell bemennie a vizsgálatra, ha nem akarod. A dokinak mindenképp mondd el, kérdezni is fogja.
2018. febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hát te de mondja el a doki anyumnak ...?
2018. febr. 21. 13:19
 3/25 anonim válasza:
85%
Nem fogja elmondani anyukádnak az orvos!
2018. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Orvosi titoktartás...
2018. febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Menj el egyedül az orvoshoz.
2018. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De én elszeretném neki mondani...csak félek hogy fog reagállni meg minden...mert én félek CSAK gumival szexelni...és ha tudná..talán megengedn a fogamzásgátlót..meg közelebb kerülnénk egymáshoz...:(
2018. febr. 21. 21:30
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

17 éves vagy.


Lassan felnőtt nő... nem igaz, hogy anyáddal ilyen prűd a viszonyotok.


Mondd el neki, aztán kész ha el akarod. Ha nem akarod, akkor meg ne mondd el :D független ember vagy.

2018. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ez nem így müködik...:/ én nagyon félek hogyan fog reagállni...de leülök majd vele és kétszemközt elmondom...és hátha megoldhatnánk valamilyen fogamzásgátló módszert..
2018. febr. 21. 22:19
 9/25 1Léna ***** válasza:
26%

Kedves Vickyy888!

Igen, minél hamarabb beszélj erről az anyukáddal. Biztosan nem fog örülni, még az is lehet, hogy nagyon mérges lesz. Ha az utóbbi történik, várd meg míg lehiggad, és legyél bátor újra kezdeni vele a beszélgetést.

Tudtad, hogy nincsen 100% védelem egyik fogamzásgátló módszernél sem? Ez azt jelenti, hogy a szexuális együttléteknek lehet egy nem tervezett, gyermek áldás a következménye. Készen vagy arra , hogy egy ilyen váratlan helyzetben döntened keljen élet vagy halál felől?

Azt nem tudom, hogy a szülők szemszögéből mikor normális a szüzesség elvesztése, de aki áldott állapotba kerül és nem tartja meg a gyermekét az sok más nehézséggel találhatja magát szembe, többségében egészségügyi problémákkal.

Ezért Te kedves leány, ha igazán szeretitek egymást ezzel a fiúval, házasodjatok össze, és akkor már biztonságos a szex, hiszen, ha a védekezés ellenére állapotos leszel, akkor közösen felnevelhetitek. Persze, nem felejtettem el hány éves vagy, de ha már érettnek találtad magad a szexre akkor bizonyára érett vagy a házasságra és a felelősség vállalásra is. Mert most még csak az a kérdés, hogyan mond el anyukádnak, hogy elvesztetted a szüzességed, de azt hogyan mondanád el ennyi idősen, hogy állapotos lettél?

Szeretettel 1Léna

2018. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy még egy bö 10 évig nem leszek állapotos...és a fogamzásgátlót persze nem gumi nélkül használnám...mert félek...és a házasság az még nagyon messze van...
2018. febr. 22. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!