Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy hálálhatnám meg a szüleim...

Hogy hálálhatnám meg a szüleimnek?

Figyelt kérdés

A szüleim biztosítást fizettek rám kiskoromtól fogva, aminek az összegyűlt összegét a 18.szülinapomra kaptam meg.

Arra gondoltam, hogy befizetem őket egy wellness hétvégére na, de nem jönne le hülyén? Mégis csak ha úgy vesszük az ő pénzükből kaptam.

Igazából nem tudom hogy is köszönhetném meg mert a mi családunkban soha nem volt ilyen, születésnapkor se köszöntöttük meg egymást meg soha nem volt hasonló helyzet, de mégis úgy érzem valahogy meg kellene hálálnom.


2018. máj. 25. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szülőként írom, hogy annál nagyobb boldogság, mint ha a gyereknek tudsz segíteni, elindítani az életbe, nincs a szülők részére. Oszd be okosan a pénzt, ne szórd el butaságokra, így büszkék lesznek rád (és ezzel magukra), hogy milyen jól nevelt, okos gyerekük van. Semmi szükség nincs rá, hogy valami drága dologra befizesd őket, de például ha valamiben szűkölködnének (mondjuk van egy régen vágyott háztartási gép) és beleférne, akkor bizony azzal meg lehetne őket lepni.
2018. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kispotzak ***** válasza:
47%
Hali, nem hiszem, hogy akár egy wellness hétvége, akár bármilyen más olyan ajándék, aminek várhatóan örülnének, az "hülyén jönne ki". Szerintem nagyon örülnének, csak fontos, hogy olyan ajándékot válassz, aminek tényleg örülnek - ha pl sosem járnak welnessezni, akkor nem biztos, hogy ez a legjobb lehetőség. És az sem biztos, h most azonnal kell vmit csinálni, várhatnál vmilyen alkalomra (pl házassági évfordulójuk). Egyébként viszontajándék nélkül is elmondhatod, jelezheted nekik, hogy ez milyen sokat jelent a számodra :)
2018. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy vacsora amit te fozol es elmondod mennyirre koszonod, hogy bla bla bla, es mire fogod kolteni (lakas auto jogsi tanfolyam blablabla). Nyilvan te tudod a stilust
2018. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!