Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, nem olyan rég van hosszú hajam. Alapvetően egyenes hajam van, de a vége kicsit göndörödik, meg kicsit hullámos. Volt lehetőségem kipróbálni milyen, ha kivasalom, és nagyon jó, sokkal jobban néz ki és jobban is kezelhető.

De nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek. Mindig is gondba voltam az ilyenekkel (ha el kellett mondani hogy valami nekik nem szokványosat szeretnék), hosszú hajat is legalább 5 éve akartam, de nem mertem megmondani. Nem tiltanak semmit, de apukám néha megemlíti hogy jobb volt röviden, és nekem már az is olyan stressz.

Szóval venni szeretnék egy hajvasalót és nem tudom hogy mondjam meg. Nyilván észreveszik ha van hajvasalóm és vasalom, azt a verziót nem szeretném, hogy majd látják és kész.

20/F



2018. ápr. 25. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Hát pedig azt bizony úgy kell! Mondok egy nagy titkot: Felnőtt vagy!
2018. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha van saját kereseted akkor teljesen felesleges engedélyt kérni, nem mellesleg 20 éves vagy.
2018. ápr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Any/apa, veszek/vettem egy hajvasalót, mert nekem jobban tetszik, ha egyenes a hajam. Szerintem jobban néz ki úgy.


Ezt nemigen lehet másképp elmondani. Vagy tényleg kész tények elé állítod őket.


Ha lány lennél, ez biztos nem okozna gondot, egy fiúnál/férfinál érthető, ha a szülők konzervatívabbak és nem pont hosszú hajjal képzelnek el. De ehhez képest a hullámos vs. egyenes már nem akkora ügy szerintem.

2018. ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Szia, szerintem csak ha legközelebb találkotol velük mosolyogva (kivasalt hajja)l kérdezd meg, hogy hogyan áll?

Lehet nem fognak örömtáncot járni, de szerintem az első alkalommal fogsz csak egy kicsit izgulni, utánna meg már a szüleid se fogják tudni, hogy milyen voltál göndör hajjal.

Ne izgulj nincs ebben a dologban semmi durva, nemértem, hogy a férfiaknál miért tartják furának az ilyen dolgokat, nekem sosem volt vele bajom!

2018. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Te életed, te döntésed, így is el kell fogadniuk.
2018. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig 20 évesen úgy kéne. Majd látják és kész. Felnőtt ember vagy, könyörgöm, miért kéne minden lépésedről beszámolni meg engedélyt kérni, főleg egy ilyen jelentéktelen apróság miatt?
2018. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm, nem értem ezeket a kérdéseket. 20 éves vagy es nem mered megmondani a szüleidnek, hogy szeretnél hajvasalót használni?
2018. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ráadasul, ha jól értem, nem "vadállatok" a szüleid, inkább csak te agyalsz túl sokat ilyen dolgokon. Azt meg csak túléled, hogy apukád esetleg azt mondja, hogy szerinte, jobb volt a "régi". Végülis a te hajadról van szó.
2018. ápr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én se értem ezeket a kérdéseket,felnőtt emberek a saját hajukkal kapcsolatban se mernek dönteni. :O


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2018. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 DuplaKV ***** válasza:
100%

Vegyél egyet, és utána közöld, ha pedig még nem dolgozol, akkor édesanyáddal beszélj, lehet, hogy még segít is a választásban.

Ha ez megnyugtat a páromnak félhosszú haja van, és ő rendszeresen használja a hajvasalómat, mivel alapból göndör a haja, és jobban áll neki, ha kivasalja. Én nem tartom férfiatlannak, ha neki így tetszik, akkor csinálja.

2018. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!