Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hálálhatnám meg ezt a...

Hogyan hálálhatnám meg ezt a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Kaptam a szüleimtől egy autót. Mielőtt leszólnátok, nem én kértem, egyszerűen tudták, hogy nagyon szeretem ezt az autót, de soha semmilyen célzást sem tettem rá, hogy megvegyék, vagy bármi.


Arra gondoltam befizetem őket egy jó kis wellness hétvégére, de az a gond, hogy nem szívesen adják ki a kezükből a vállalkozást, nyaralni is csak meghatározott időben mennek, ez egy kis plusz lenne tőlem, mert nagyon megérdemlik, erejükön felül teljesítenek a munkában.

Félek, hogy annyira nem örülnének neki, de akkor mégis hogyan hálálhatnám meg???

Segíteni mindig is rengeteget segítettem nekik háztartás körül meg minden.


Tudom, hogy nem várnak hálát, de úgy érzem ez hatalmas ajándék volt, és nem intézhetem el egy köszönöm-el, és krokodil könnyekkel!:)


25N


2011. máj. 22. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig pont ennyit várnak, köszönömöt :) Ha a gyerekem egy ilyen után nagyobb ajándékkal lepne meg,nem is örülnék neki. Volt oka, hogy megvették neked :)

Vegyél anyukádnak egy csokor rózsát apukádnak pedig egy üveg italt, amit szeret és meglátod, ettől lesznek a legboldogabbak :)

2011. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha úgy érzed, hogy nem örülnének egy hétvégének akkor ne szervezz nekik. Csak segítsd őket mindig amiben csak tudod, és mondd el nekik ezerszer is, hogy mennyire szereted őket. Ők boldognak akarnak látni téged,így soha ne légy szomorkás előttük.
2011. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a kíváncsiságom kedvéért: Milyen kocsi? (Nyugi, én nem az a "de jól megy nektek" típusú paraszt vagyok, csak nagyon szeretem az autókat) :)
2011. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

szia:)

annyira aranyos ezt olvasni:) de cuki vagy:D ne érts félre, nem úgy írom ezt lányként:D

hát nem is tudom...pl. készíts nekik vmi sok fogásos kaját, vagy vidd el őket egy híres, jó étterembe, vagy nem tudom mennyit tudsz költeni, de pl. egy zenészt keríts és hívd el megbeszélt időre, hogy játszon pár szép számot nekik:)

remélem segítettem:)

2011. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég egy köszönöm és egy szeretlek!


Amugy kiváncsiságból milyen kocsit kaptál?

2011. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el őket egy étterembe vacsizni :)
2011. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen, végül is ezért kaptam, mert tényleg mindig is rengeteget segítettem nekik, nem voltam rossz kamasz sem, nem nehezítettem meg sosem az életüket úgymond.

Mikor mondtam nekik, hogy hogyan tudnám ezt nektek meghálálni, csak annyit mondtak: "Sehogy, csak maradj továbbra is az a csodálatos gyermekünk, aki 25 éven keresztül voltál"


Hát az autó egy Range Rover Sport (nem vadi új)

De én éppen ezért szeretném meghálálni, mert nem egy olcsó járgány, sőt még mindig fel sem tudom fogni, hogy itt áll az udvarban. örökké hálás leszek nekik, és ezt ki is szeretném mutatni!!

2011. máj. 22. 15:29
 8/14 A kérdező kommentje:

Az étterem egy szuper ötlet, tökéletes:)

De még jöhetnek tippek!

2011. máj. 22. 15:31
 9/14 A kérdező kommentje:
A zenekar is nagyon jó, van is ismerős zenész társaságunk!
2011. máj. 22. 15:32
 10/14 anonim ***** válasza:

Eljön az az idő (sajnos) mikor meghálálhatod, addig nem hiszem hogy lenne különösebb dolgod azokon kívül amit jelenleg is teszel.

Legjobban az esne nekik ha biztositod őket hogy rád mindig, minden helyzetben számíthatnak majd.

Feltehetőleg már a vállalkozást is azért csinálják hogy neked (is) legyen mit a tejbe aprítani, szóval ezt a kérdést feltehetted volna 5-10 éve autóvásárlás nélkül is, mikor elkezdtek kockáztatni.

2011. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!